وزارت اطلاعات یک شهروند سوئدی را دستگیر کرد

گروه سیاسی رجانیوز: سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) یک شهروند کشور پادشاهی سوئد را به اتهام جاسوسی شناسایی و دستگیر کردند.

اطلاعیه وزارت اطلاعات در این خصوص به شرح زیر است:

متهم سوئدی که در سفرهای متعدد قبلی خود به ایران در فهرست مظنونان یگان ضد جاسوسی وزارت اطلاعات قرار داشت، به دلیل برخی رفتارها و ارتباطات مشکوک، همواره از بدو ورود به کشور، تمام حرکات خود را انجام می داد. ، ارتباطات، سفر به شهرهای مختلف کشور (که کاملاً خارج از مقاصد گردشگری بوده و تشریفات انجام شده است) تا خروج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران.

یافته های ساختار ضد جاسوسی این وزارتخانه حاکی از آن است که متهم سوئدی در تمامی سفرهای قبلی خود با رعایت اصول حرفه ای ارتباط، حفاظت و اختفا با تعدادی از عناصر مشکوک اروپایی و غیراروپایی تحت نظر بوده است. ایران؛ او ارتباط برقرار می کند. مظنون مورد نظر پس از دستگیری یکی دیگر از جاسوسان اروپایی، چندین ماه پیش با ماموریت کسب اطلاعاتی در خصوص نحوه افشای هویت آن جاسوس و نوع و میزان اطلاعاتی که در شبکه اطلاعاتی افتاده بود، مجددا وارد کشور شد. این وزارتخانه

و این بار نیز مانند تمام مدت آخرین مأموریت، تماس های وی با افراد مرتبط مذکور تحت کنترل مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج) و در نهایت با تکمیل مدارک بوده است. وی در بدو خروج از کشور با دستور مقام قضایی بازداشت شد.

باید بگویم؛ متهم سابقه سفر به سرزمین های اشغالی رژیم غاصب صهیونیستی قبل از رفتن به ایران را دارد.

  مشکلات اقتصادی ریشه در کار دولت قبل دارد

همانطور که وزارت اطلاعات پیش از این بارها گزارش داده است. وی امنیت کشور و آرامش مردم را خط قرمز خود می داند و بدون توجه به سروصدای سخنرانان حرفه ای و کر صهیونیستی غربی در برابر کوچکترین تجاوز به مرزهای امنیتی کشور واکنش قاطعانه نشان می دهد. به ویژه به رژیم منحوس سوئد که از چند دلال جاسوسی برای رژیم اشغالگر قدس حمایت می کرد (مانند احمدرضا جلالی؛ جاسوس مسلمان رژیم صهیونیستی و قطعاً جنایتکار در شناسایی و کشتن تعدادی از دانشمندان هسته ای این کشور) و پناهگاهی برای تروریست های جنایتکار. با توجه به حضور منافقین و قاتلان مردم و کودکان بی گناه در رژه خون اهواز هشدار می دهد که در صورت تداوم روند جاسوسی نیابتی توسط سازمان اطلاعات این کشور و ادامه حمایت از قاتلان و قاتلان؛ واکنش مربوطه را دریافت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید