وزیر ارتباطات: هیچ بستر داخلی مشخصی وجود ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه این وزارتخانه مرجع تصمیم گیری درباره فیلترینگ بسترها نیست، گفت: تلاش می کنیم مردم کمترین مشکل را برای کسب و کار و ارتباطات خود داشته باشند.

به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 15) شورای دولت، اظهار داشت: همانطور که پیش از این مراجع ذی صلاح گفته بودند برخی تریبون ها، بعضا آمریکایی، تبدیل به یک تریبون شد. تریبون اغتشاشات و محدودیت هایی برای آنها وجود داشت.

زارع پور تصریح کرد: تا زمانی که این پلتفرم ها به کشور آسیب می رسانند محدودیت های آنها ادامه خواهد داشت و در صورت تصمیم مراجع ذی صلاح محدودیت های آنها مجددا رفع می شود و وزارت ارتباطات مرجع رسیدگی به این موضوع نیست.

وی افزود: این روزها تلاش می کنیم مردم کمترین مشکل را برای کسب و کار و ارتباطات خود داشته باشند.

وزیر ارتباطات گفت: در روزهای اخیر مطالبی در این پلتفرم ها منتشر شده که انتشار آن در سراسر جهان ممنوع بوده و طبیعتا محدودیت هایی نیز برای آن ها اعمال شده است.

وی تصریح کرد: به عنوان یک کارشناس به مردم توصیه می کنم در فضایی که قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمی کند، کسب و کار خود را برنامه ریزی نکنند.

زارع پور به اطلاع می رساند: همکاران ما در وزارت ارتباطات از امروز در تلاش هستند انشالله زیرساخت های بسترهای بومی را تقویت کنند تا مردم کمترین مشکل را برای استفاده از این بسترها داشته باشند.

  سرنوشت قیمت دلار پس از خروج قریب الوقوع صالح آبادی از بانک مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید