وزیر جهاد کشاورزی: ​​در گذشته جوجه کشی نداشتیم

وام مسکن اقتصادی – رجانیوز: وزیر جهاد کشاورزی در واکنش به خبر انهدام 15 میلیون قطعه جوجه یکروزه گفت: در گذشته هیچ گونه کشتار و معدوم سازی مرغ نداشته ایم.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، جلسه ستاد امنیت غذایی صبح امروز به ریاست سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و با حضور معاونان وزیر، روسای سازمان ها و مسئولان ذیربط در این وزارتخانه برگزار شد. جهاد کشاورزی .

در این جلسه سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی بر تولید قراردادی گوشت قرمز تاکید کرد.

وی افزود: هماهنگی نهادهای متولی تنظیم بازار محصولات کشاورزی وظیفه ستاد امنیت غذایی است.

ساداتی نژاد شرکت پشتیبانی امور دام در کشور را موظف به حمایت از تولید قراردادی گوشت قرمز در کشور دانست و گفت: این شرکت باید از تولید قراردادی گوشت قرمز حمایت کرده و با معاونت امور دام وزارت امور دام همکاری کند. اطمینان از امکانات و اجرای طرح.

وی در خصوص صحبت از معدوم سازی 15 میلیون جوجه یک روزه تاکید کرد: در گذشته جوجه کشته یا معدوم نداشتیم.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی باید بر بازار و تولید نظارت کامل داشته باشد تا کشور دچار کمبود و مازاد تولید نشود بنابراین تنظیم بازار داخلی بر عهده این اداره کل است. .

وی در خصوص توزیع گوشت قرمز در سامانه ستکاوا گفت: در توزیع گوشت در سامانه ستکاوا شفافیت قیمت داشته باشید و برای اطلاع رسانی در این زمینه از رسانه ها کمک بگیرید.

  سانسور آمار تورم تصمیم عبدالناصر همتی بود

ساداتی نژاد در پایان تصریح کرد: تنظیم بازار گوشت قرمز و مرغ به اصناف سپرده شده است و امیدواریم اتحادیه ها و تشکل ها بتوانند با حمایت وزارت جهاد کشاورزی نسبت به خرید، نگهداری و صادرات گوشت مرغ اقدام کنند. .

دیدگاهتان را بنویسید