وزیر صمت: سهام خوبی در کشور داریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت اصلاح روند یارانه ها با اعلام اینکه ذخایر کالایی خوبی در کشور داریم، گفت: مردم از خریدهای هیجانی که باعث التهاب در بازار می شود در روزهای اول بزرگ پرهیز کنند. طرح جراحی اقتصادی و اصلاح نظام پرداخت یارانه ها.»

به گزارش رجانیوس، «سیدرضا فاطمیامین» در حاشیه نشست مشترک وزرای صمت، جهاد کشاورزی و دادگستری این جراحی بزرگ اقتصادی و اصلاح یارانه ها را به نفع مردم خواند و گفت: یارانه ها به جای دادن در محل آغاز زنجیره (خواهان) و به مردم داده می شود که این امر در بهره وری و بهینه سازی تولید موثر خواهد بود.

وی با اشاره به بررسی ها و نشست های تخصصی گفت: نگرانی برای تامین مواد اولیه و محصولات نهایی نداریم و کالاها (از جمله لبنیات و کالاهایی مانند مرغ، تخم مرغ و روغن) به اندازه کافی موجود است. و اضطراب در روزهای اجرای پروژه در بازار ظاهر نمی شود.

آرامش مردم و حمایت شبکه توزیع مهم است

وزیر صمت آرامش خاطر مصرف کنندگان و مردم را بسیار مهم دانست و یادآور شد: سیستم توزیع (شرکت های توزیع، بنکداران و مغازه ها و …) نیز باید در این طرح ما را یاری کنند تا مشکلی پیش نیاید.

فاطمی امین با اشاره به همکاری های فرابخشی در سطح دولت در اجرای این طرح تاکید کرد: با حمایت مردم و کاهش خریدهای هیجانی، التهاب در روزهای ابتدایی طرح مدیریت و کنترل می شود.

مشکل کمبود پاستا را حل کنید

وی مشکل کمبود ماکارونی در تهران و بسیاری از شهرستان ها را نمونه ای از حاکمیت امروز عنوان کرد و ادامه داد:

  بسته جدید تحریم های اروپا علیه روسیه

دیدگاهتان را بنویسید