وقتی مادر داغدار ناخواسته تایید می کند که شورشیان پسرش را کشته اند! / تیراندازی از طرف مقابل نیروی انتظامی است

گروه اجتماعی رجانیوز: ویدئویی از سخنرانی زینب ملایراد مادر شهید کیان پیرفلاک روز گذشته منتشر شد که روایتی از اتفاقات رخ داده را ارائه می کند.

من گزارش میدم رجانیوز; در این روایت زینب ملایراد مدعی شده است که پسرش توسط نیروهای امنیتی کشته شده است! اما این سخنان این مادر داغدار خلاف این گفته را تایید می کند.

زینب ملایراد در ابتدای صحبت هایش می گوید که «میشم گفتم سریع برویم، شلیک از ساعت شش شروع می شود!». سوال اینجاست که او از کجا می دانست که ساعت شش تیراندازی می شود؟!

همچنین، مادر سیان پیرفلک می‌گوید از نیروی پلیس رد شدیم، همانطور که جلوتر می‌رفتیم، یکی از نیروها گفت برگرد. برگشتیم و بعد تیراندازی کردند!

آنچه از روایت زینب ملای فرد برمی آید این است که نیروی انتظامی با توجه به وضعیت آتش زا و خطر حمله آشوبگران به خانواده پیرفلک، آنها را وادار کرد از مسیر دیگری به مقصد بروند.

اغتشاش گران با دیدن خودرویی با شیشه های رنگی و اخطار پلیس در حال بازگشت به نیروی انتظامی تصور می کنند که این خودرو متعلق به نیروهای امنیتی پلیس است که در حال انجام کارهای شناسایی است و سپس به کیان و چهار نفر دیگر تیراندازی می کنند و می کشند.

بررسی واکنش رسانه ها به یاغی های اینستاگرام نیز این ماجرا را تایید می کند. این رسانه ها ابتدا گزارش دادند که دو موتورسیکلت به نیروهای پلیس نزدیک شده و به سوی آنها تیراندازی کرده و از این اقدام تروریستی ابراز خوشحالی کردند. همچنین با توجه به تیراندازی به خودروی خانواده پیرفلک توسط راننده، مادر کیان اصلا تروریست ها را ندیده است!

  سقف این تسهیلات به 600 میلیون تن رسید

فارغ از همه این مشکلات، آنچه در داستان زینب ملایراد کم است، پاسخ به این سوال است که چگونه پلیس به سمت این خانواده که خود دو شهید و چند مجروح داد تیراندازی کرد؟! بنابراین این عدد نشان می دهد که تیراندازی در طرف مقابل نیروی انتظامی است.

نکته دیگر اینکه تاکنون چندین فیلم از موتورسیکلت سواری تروریست ها با سلاح منتشر شده و تعدادی از آنها دستگیر شده اند.

همچنین لازم به ذکر است که نیروی انتظامی به سلاح گرم مسلح نیست. در تایید این گفته همین بس که تا کنون شورشیان که در شهرهای مختلف نیروهای امنیتی را کشته اند حتی یک اسلحه هم از پولیس دریافت نکرده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید