ویزا از خون جوانان کشور رسید!

گروه سیاسی رجانیوز: ویزای خانوادگی آمریکا مردی جنگجو و قاتل شد، زیرا کسی را که به دنبال ویزای آمریکا در آن سوی آب بود تحریک کرد و خود محرک ویزای آمریکا را دریافت کرد. این طرف می میرند، آن طرف پول می گذارد و ویزا می گیرد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش روزنامه جوان، خبرنگار صدای آمریکا گزارش داد که ویزای آمریکا علی کریمی یکی از سردمداران مجازی اغتشاشات اخیر به همراه خانواده اش صادر شده است. بنابراین می توان گفت که او اکنون بخشی از حقوق خود را از خصومت اخیرش با ایران دریافت کرده است.

خبرنگار صدای آمریکا گفت که در میان اخبار بد و تلخ این روزها، خبر خوبی برای هواداران علی کریمی دارد و آن این است که «با تلاش مستمر خیرین و جامعه فوتبال و باشگاه های شرق آمریکا، ویزای آمریکا برای علی کریمی و خانواده اش صادر شد.» او خیلی زود آلمان را به مقصد کالیفرنیا ترک کرد.

این در حالی است که در ایران چند جوان به خاطر دروغ هایی که او برای تحریک جوانان و به خیابان فرستادن آنها نوشته بود زندانی و محاکمه شدند و حتی دو نفر از آنها اخیرا اعدام شدند. مجیدرضا رهنورد یکی از آن جلادانی بود که در ویدئویی که علی کریمی قبل از اعدام ضبط کرده بود خطاب به او گفت: «آدم هستی یا نه؟ شما از چه چیزی حمایت می کنید؟ آیا برای شما مفید بود؟ آیا درآمدی وجود دارد؟ آیا برای افرادی مثل شما و مسیح علینژاد تغییر نظر چهار نفر ساده مثل من که همه چیز را با هم قاطی می کنند مفید است؟ گفتم این فیلم را ببینند تا بعدا خیلی ها مثل من را بدبخت نکنند.» رهنورد در دادگاه گفت که تحت تأثیر فضای مجازی قرار گرفته است.

  تغییرات مهم در قانون سازمان مسکن

حالا دیگر مجیدرضا رهنورد در میان زندگان نیست، مجازات جنایت او در اغتشاشاتی که علی کریمی یکی از سرکردگان آن بود به دار آویخته شد. علی کریمی هم دستمزد لیدرهایش را دریافت کرد: ویزای خانوادگی آمریکا. مردی جنگجو و قاتل شد، زیرا کسی را که به دنبال ویزای آمریکا در آن سوی آب بود تحریک کرد و خود محرک ویزای آمریکا را دریافت کرد. این طرف می میرند، آن طرف پول می گذارد و ویزا می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید