پاسخ خیره کننده وبلاگ نویس غذا به میزبان Manoto

گروه اجتماعی رجانیوز: یکی از فود بلاگرهای معروف اینستاگرام (تبلیغ کنندگان رستوران ها و …) در صفحه مجازی خود از حمله گسترده رسانه های خارجی برای تعطیلی کسب و کار خود به بهانه همراهی با اغتشاشات خبر داد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش روزنامه ایران، فود بلاگرهایی که در ماه های اخیر فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده بودند، اکنون با بازگشت به فضای مجازی سعی در ادامه کسب و کار خود دارند. یکی از این افراد که در حال حاضر کسب و کار خود را راه اندازی کرده و بیش از 1.5 میلیون دنبال کننده دارد مورد هجوم جریان رسانه ای حامی شورش قرار گرفت و این موضوع را گزارش کرد.

سالومه سیدنیا مجری شبکه بهایی منو تو در پیامی به وی از وی خواست تا فعالیت خود را با توهین و فحاشی تعطیل کند. اما این فود بلاگر پاسخ جالبی به این توهین ها داد. گفت: به تو پول می دهند و تو جای امنی می نشینی و می گویی که کار نکنیم؟ این خیلی بی احترامی است که از شبکه انگلیسی پول بگیرید و در لندن شیک بنشینید و ما را از نظر امن قضاوت کنید و توهین آمیز است.

شما که اهل لندن هستید به ما تکلیف کنید و حقوق خود را به دلار و پوند بگیرید و از ما بخواهید که کار نکنیم. من هر چه هستم وسط تهران هستم در کنار این مردم جانم را برای این مملکت می دهم اما خودم را به دلار انگلیس نمی فروشم. زمان مشخص خواهد کرد.”

  پروژه اطلاعاتی دولت کرونا در تهران کلید خورد

اما مجری شبکه انگلیسی این پاسخ ها را تحمل نمی کند و این فود بلاگر را پس از توهین هایش در صفحه اینستاگرام مسدود کرد. لازم به ذکر است با شروع ناآرامی ها، دست اندرکاران رسانه های فارسی، انگلیسی و عربستانی با حمله به سلبریتی ها و صاحبان مشاغل معروف فعال در فضای مجازی، آنها را تهدید یا تطمیع برای موضع گیری، اعتصاب و استخدام صفحات آن کردند.

دیدگاهتان را بنویسید