پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه دانش آموزان دبیرستان شهید مطهری/ آماده باشید تا ایران را به بهترین شکل بسازید.

گروه سیاسی رجانیوز: در 20 آبان ماه سال جاری (1401) جمعی از دانشجویان با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند، دیداری که علی‌رغم قرار گرفتن در اوج شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به مدت یک جلسه متوقف شد. مدت کوتاهی است، اما قبل از آن هر سال یک امر رایج بود و بعد خدا را شکر دوباره تاج فرو می نشیند.

به گزارش رجانیوز؛ فلسفه این نشست تکریم دانش آموزان و گفتگو با نسل های جدید است که در ایجاد انقلاب اسلامی و تحکیم و پیشرفت آن نقش بسزایی داشتند. زمان برگزاری این جلسه مصادف با سیزدهم آبان ماه سال 57 بود که تعدادی از دانشجویان در اعتراض به رژیم پهلوی کشته شدند.

اما امسال و همزمان با این دیدار، جمعی از دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید مطهری که نتوانستند در این مراسم حضور یابند و نامشان در لیست مدعوین نبود، نامه محبت آمیزی به مقام معظم رهبری نوشتند. رهبر انقلاب با ابراز تأسف از عدم حضور ایشان در این جلسه از حضرت آیت الله خامنه ای خواستند برای ایشان دعا کنند.

%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87 خبر اولیه

در بخشی از این نامه آمده است: «پروردگارا! ما در جاده مملکت هستیم و شما که دلیل نفس کشیدن ما هستید تا آخر عمر و درس می خوانیم و تلاش می کنیم تا این کشور که تمام وجود ماست محکم و پایدار بماند.

پس از ارسال این نامه به دفتر رهبر معظم انقلاب، ایشان به این نامه پاسخ دادند و این پاسخ به اطلاع دانش آموزان این دبیرستان رسید.

  شعار وزیر مسکن!

متن پاسخ حضرت امام خامنه ای به این نامه محبت آمیز دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید مطهری به شرح زیر است:

“به نام خدا؛ فرزندان عزیزم، خداوند شما را حفظ کند. همیشه روحیه امید و تلاش و پیشرفت را در درون خود بیفزایید. آینده کشور از آن شماست؛ آماده بسازید و به بهترین شکل ممکن آن را تزئین کنید. دعا می کنم. برای شما انشاالله موفق باشید.”

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید