پایان زندگی دوگانه بازیگر سینمای ایران/همپیاله از دست مفسدان اقتصادی به آمریکا گریخت

گروه سیاسی رجانیوز: حمید فرخ نژاد سلبریتی که با بازی در نقش یک رزمنده، نیروی امنیتی و روحانی موفق به دریافت «گرین کارت آمریکا» شد، اخیراً در پستی اینستاگرامی خود را صدای مردم ایران دانسته و اظهار نظری عجیب درباره رهبری کرده است. از انقلاب

شخصیت اول فیلم «ارتفاع بالا» اسلحه را به سمت مسافران هواپیما نشانه رفته و قصد دارد هواپیما را به خارج از مرزهای ایران برساند. او در اوج فیلم خطاب به مسافران می گوید: «باشه گوش هایتان را باز کنید، این داستان بدبختی است که با زن و فرزندش قصد مهاجرت دارد، او هم یک مهاجر اجباری است… این بدبخت فقط دارد. یک پایتخت، که آن یونس است!»

من گزارش میدم رجانیوز; بدبخت سینمای ایران پس از این فیلم به شهرت خوبی دست یافت و در بسیاری از پروژه های پرهزینه سینمایی و تلویزیونی حضور پیدا کرد که تقریباً همه آنها با حمایت سازمان های سینمایی کشور انجام شد. او به کیفیت پروژه اهمیت نمی داد، می خواست هر ماه «ده هزار دلار» برای خانواده اش بفرستد.

توهین حمید فرخ نژاد به مردم ایران

فرخ نژاد در مصاحبه ای که چندی پیش انجام داد خطاب به مردم ایران گفت: من چیزهایی برای از دست دادن دارم که شما ندارید! من خانواده دارم. من نمی خواهم روی پیشانی پسرم بیفتم. جمعیت ایران هشتاد میلیون نفر است. من بین 80 میلیون مردم ایران و نابودی مردم ایران را ترجیح می دهم. مهم نیست که اصلا نباشند.»

او بیش از هر چیز به ده هزار دلار اهمیت می دهد. بدبخت سینمای ایران در حالی که در ایران زندگی می کرد، با ده هزار دلار دست به هر کاری می زد، از شرکت در فیلم های احمقانه ای که سینمای ایران را به انحطاط کشاند تا آثار و پروژه های گران قیمتی که هزینه های آن بیت المال تامین می شد.

  رقابت اتباع ایران، عراق و افغانستان در ترکیه!

حمید فرخ نژاد تقریباً به هیچ پروژه مدیریتی نه نگفت. از طبل بزرگ پای چپ در ابتدای کار تا هیهات. آخرین پروژه ای که فرخ نژاد در آن حضور داشت سریال سقوط به کارگردانی محمدحسین مهدویان بود. (سریالی با موضوع نبرد ایران با داعش در موصل) بلافاصله پس از اتمام این پروژه به آمریکا پرواز کرد. و با پول مردم دیکتاتور می خواند.

البته فرزند باهوش سینمای ایران علاقه چندانی به این آثار نداشت. او به آن ده هزار دلاری که انباشته شد و برایش ملک و گرین کارت شد علاقه دارد.

رابطه نزدیک فرخ نژاد با یک مفسد اقتصادی

محمد امامی یکی از متهمان فساد در سینمای ایران و تلویزیون داخلی است. وی به اتهام پولشویی و اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شد. پروژه های مسخره ای که با پول 900 هزار خانواده فرهنگی ساخته شده اند. احتمالا برای حمید فرخ نژاد ماهی ده هزار دلار برای خانواده اش مهمتر از 900 هزار خانواده ایرانی است.

البته آقای فرخ نژاد همیشه علاقه ای نداشت که صدای مردم ایران باشد. فعالیت های او در ستاد انتخاباتی دولت که بزرگترین ضربه را به توده ها و معیشت مردم ایران وارد کرد از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد.

%D8%AF%D9%88%20%D9%85%D9%84%D8%B9%D9%88%D9%86 0 خبر اولیه

عکس حمید فرخ نژاد در کنار محمد امامی

به گزارش خبرنگار رجانیوز، مرد نگون بخت سینمای ایران در روزهایی که بر طبل تحریم جشنواره های صدا و سیما و جشنواره های فرهنگی کشور می کوبید; وی در واکنش به حضورش در سریال «دستور رشد» خواستار پرداخت دو میلیارد تومان در ابتدای پروژه و شروع به کار شد. شاید بتوانید از آقای فرخ نژاد بپرسید نظر ایشان در مورد تلویزیون و رادیو در آن زمان چیست؟

  عدم توانایی متقاضیان در ارائه کمک اولیه به نهضت ملی مسکن

حمید فرخ نژاد و یارانش با پول بیت المال و پروژه های دولتی به شهرت و ثروت دست یافتند. ده هزار دلار را گرفتند و کوچکترین مسئولیتی در قبال بی کیفیتی آثارشان نداشتند و در نهایت به کوچکترین انتقاد و سوالی با توهین پاسخ دادند. حمید فرخ نژاد نماد یک دیکتاتور در سینمای ایران است.

photo2405195419 0 خبر اولیه

افشای فعال رسانه ای جدیدترین فساد حمید علی نژاد

شما بدبخت نقش خود هستید، روزی ده هزار دلار از نهادهای فرهنگی کشور کار می کردید و امروز احتمالاً کارفرمای دیگری دارید. ای کاش راه بهتری برای دریافت ده هزار دلاری خود انتخاب می کردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید