پرداخت شهریه دانشگاه با کد ارز

9812 خبر اولیه

به گزارش تحریریه؛ به گزارش یورونیوز، اخیراً دانشگاه بنتلی ماساچوست آمریکا اعلام کرده است که امکان پرداخت شهریه دانشگاه از طریق رمزارز وجود دارد. بر اساس بیانیه رسمی دانشگاه، قرار است با همکاری صرافی کوین بیس، شهریه با ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و USDC پرداخت شود.

بنابراین، بنتلی اولین دانشگاه در ایالات متحده خواهد بود که استفاده از ارزهای دیجیتال را برای پرداخت شهریه می پذیرد.

دانشگاه بنتلی همچنین اعلام کرد که علاوه بر پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان آموزش، این دانشگاه کمک های مالی و کمک های مالی را نیز در قالب این سه ارز دیجیتال خواهد پذیرفت.

رئیس دانشگاه بنتلی در بیانیه ای گفت: “دانشگاه بنتلی پیشرو در آموزش رهبران تجاری با مهارت ها و دانش برای موفقیت در اقتصاد جهانی است.” ما مفتخریم که از فناوری‌ای که دانش‌آموزانمان در حال یادگیری آن هستند استقبال می‌کنیم، فناوری‌ای که این دانش‌آموزان قصد ورود به آن را دارند و چشم‌انداز دنیای تجارت را تغییر می‌دهد.»

دانشگاه بنتلی با رمزارز و بلاک چین غریبه نیست و سال گذشته پس از شکست دادن یک FFT سابق به افتخار مربی سابق تیم بسکتبال زنان این دانشگاه، اولین دانشگاه در جهان شد که NFT را ایجاد کرد.

همچنین پاییز گذشته، یکی از دانشجویان بنتلی به نام الکس کیم، یک گروه بلاک چین راه اندازی کرد. الکس از دوران دبیرستان روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده و علاقه دانش آموزان به ارزهای دیجیتال را دلیل اصلی این انجمن عنوان کرده است.

لازم به ذکر است این دانشگاه قدیمی و خصوصی که قدمت آن به سال 1917 برمی گردد در رتبه بندی داخلی آمریکا در رتبه 132 قرار دارد و رتبه جهانی آن 1914 است.

  عنوان برنامه اقتصادی دولت سیزدهم

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید