پسر زنگ مرگ پدرش را به صدا درآورد

بر اساس سرمقاله، رئیس جمهور جو بایدن اکنون به دلیل اقدامات گذشته پسرش در اوکراین تحت فشار شدید قرار دارد و گزارش های رسانه ها می گویند موضوع اطلاعات به بیرون درز کرده از لپ تاپ پسرش هانتر بایدن توسط کنگره آمریکا در حال بررسی است.

بر خلاف ادعاهای قبلی، جو بایدن پسرش در کار دلالی نفت در اوکراین فعالیت ندارد، بلکه در تامین مالی و مدیریت آزمایشگاه های مخفی واشنگتن فعالیت دارد و حتی اعمال غیراخلاقی و قاچاق کودکان برده جنسی از جمله فعالیت های حرفه ای اوست. نکته این است که یکی از شرکت های متعلق به هانتر که در این پرونده متهم است از حساب بانکی به نام جو بایدن برای امور مالی خود استفاده می کند.

تامین مالی آزمایشگاه های ویروسی اوکراین

واشنگتن پست اخیرا گزارش داد که ایگور کریلوف، رئیس نیروهای دفاع رادیویی، شیمیایی و بیولوژیکی نیروهای مسلح روسیه، گفت که صندوق سرمایه گذاری Rosmont Senka متعلق به هانتر بایدن، برنامه بیولوژیکی نظامی پنتاگون در اوکراین را تامین مالی می کند. سابق.

12242 خبر اولیه

بر این اساس، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی که توسط هانتر بایدن اداره می شود، برخی از تحقیقات پاتوژن را در این آزمایشگاه های زیستی در اوکراین مدیریت و تأمین مالی می کند.

بر اساس ایمیل های بررسی شده توسط روزنامه های برجسته آمریکایی، ادعای روسیه مبنی بر اینکه پسر بایدن هانتر “تامین مالی آزمایشگاه های بیولوژیکی در اوکراین را تامین می کند” قابل توجه است.

به نوشته این روزنامه آمریکایی، روسیه سال ها مدعی وجود آزمایشگاه های جنگ بیولوژیکی آمریکایی در اوکراین و دیگر جمهوری های شوروی سابق است. این ادعاها اکنون با حمله به اوکراین تکرار می شود.

  دلالان در حال به دست آوردن وضعیت فعلی بازار خودرو هستند

ایگور کریلوف، سخنگوی نیروهای مسلح روسیه، گفت که این آزمایشگاه ها بخشی از طرح ایالات متحده برای مطالعه ایمنی طبیعی جمعیت برای شناسایی خطرناک ترین عامل بیماری زا برای مردم منطقه است.

وزارت دفاع روسیه نمودار پیچیده‌ای را منتشر کرده است که نه تنها هانتر بایدن، بلکه جورج سوروس سرمایه‌دار را نیز در حمایت مالی ادعایی از آزمایشگاه‌های تسلیحات بیولوژیکی نشان می‌دهد.

با این حال، اشاره مسکو به هانتر بایدن برای رسانه های دست راستی جالب بود. خبرنگاران بلافاصله به دنبال نسخه هایی از محتویات لپ تاپ بایدن، که ظاهراً در آوریل 2019 برای تعمیرات در فروشگاه دلاور به بهره برداری رسیده بود، پرداختند و ایمیل هایی را یافتند که ادعاهای روسیه را تأیید می کرد.

دیلی میل ادعا می کند که شواهد نشان می دهد که هانتر در مجموع سه کامپیوتر را از دست داده است که هر کدام ممکن است حاوی اطلاعات حساسی درباره رئیس جمهور جو بایدن باشد.

انحرافات جنسی و قاچاق

ویدئویی که اخیرا در رسانه های غربی از هانتر بایدن و یک زن ناشناس که با او مواد مخدر مصرف می کرد، منتشر شد، گفت که روس ها با او رابطه جنسی داشتند زیرا فروشندگان مواد مخدر روسی یکی دیگر از لپ تاپ های او را دزدیده بودند.

به گزارش دیلی میل که برخی از این فیلم های اختصاصی را بارگذاری کرده است، هانتر بایدن ادعا می کند که فروشندگان مواد مخدر چندین لپ تاپ او را در سال 2018 دزدیده اند.

ویدئویی از DailyMail.com نشان می‌دهد که هانتر بایدن در مجموع سه رایانه را از دست داده است، که هر کدام ممکن است اطلاعات حساسی درباره رئیس جمهور جو بایدن داشته باشند.

  نمایشگاه کتاب 1401 به جایگاه سابق خود بازگشت

هانتر بایدن

برخی از این لپ‌تاپ‌ها دارای اسناد مالی از شرکت‌های بایدن هستند، در حالی که برخی دیگر حاوی عکس‌ها، فیلم‌ها و ارتباط‌های ناخوشایند پسر رئیس‌جمهور با زنان و دختران جوان هستند.

بر اساس این گزارش، اتهامات هانتر همچنین این احتمال را افزایش می دهد که او به عنوان یک کانال آسیب پذیر برای جو بایدن به عنوان بخشی از یک عملیات اطلاعاتی خارجی مورد هدف قرار گرفته باشد.

در برخی فیلم ها حتی هانتر بایدن با کودکان اوکراینی کارهای غیراخلاقی انجام می دهد.

پرونده بایدن به کنگره ارائه شده و ادعاهای ترامپ تایید شده است

به گزارش نیویورک پست، وجود اطلاعات خاصی در لپ تاپ هانتر بایدن تایید شد و پرونده ای در کنگره به ثبت رسید. همزمان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که در انتخابات 2020 از بایدن شکست خورد، از ولادیمیر پوتین خواست تا اطلاعات بیشتری درباره معاملات تجاری و سایر اقدامات بایدن در اوکراین منتشر کند.

به نوشته این نشریه، اطلاعات شرم آور و رسوایی درباره لپ تاپ هانتر بایدن منتشر شد و به همین دلیل مت گیتس، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا از ارسال پرونده خود به کنگره خبر داد.

جمهوری خواه فلوریدا این کار را در جریان یک جلسه نظارت سایبری FBI پس از شهادت برایان ووراندران انجام داد، که در سال 2019 ادعا کرد که هیچ اطلاعاتی در مورد لپ تاپ هانتر بایدن از یک سرویس شجاع ندارد. ایزت وجود ندارد.

12243 خبر اولیه

جری نادلر، قاضی مجلس نمایندگان (D-NY) ابتدا درخواست گاتز را مسدود کرد، اما بعدا استعفا داد و با یک توافق مشروط موافقت کرد.

گاتز گفت: «من به دنبال تأیید ورودی‌های کمیسیون، محتویات، فایل‌ها و کپی‌های لپ‌تاپ هانتر بایدن هستم.

  دولت سه لایحه تقدیم مجلس کرد

گاتز در حین درخواست، یک هارد اکسترنال کوچک در دست داشت. محتویات این فایل شامل بسیاری از عکس ها و فیلم های غیراخلاقی جنسی است که در لپ تاپ پسر بایدن ذخیره شده است.

این تصاویر همچنین شامل یک ویدیوی 12 دقیقه ای است که پسر بایدن را در حال کشیدن کراک با یک زن ناشناس نشان می دهد.

پیش از این، گاتز با استناد به یک هارد اکسترنال کوچک، اصرار داشت که محتویات لپ تاپ هانتر بایدن با کمک قانونگذاران بررسی شود.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید