پسر هاشمی حرف مضحکی زد

آقای لاریجانی با توجه به سوابق خود در صورت کاندیداتوری ریاست جمهوری فرصت رای داشت و رای او بالا بود و مردم او را انتخاب کردند.

محمد هاشمی در حاشیه انتشار دلایل برکناری علی لاریجانی به صراحت اعضای هیات امنا را متهم کرد که برکناری لاریجانی به دلیل محبوبیت وی انجام شده است! ظاهرا آقای هاشمی با جدول محبوبیت و محبوبیت آقای لاریجانی به عنوان شریک و دوست صمیمی خود آقای روحانی که این اظهارات مضحک را مطرح کرده، آشنایی ندارد. خنده دارترین چیز این است که هاشمی ادعا می کند که برادر مرحومش آیت الله هاشمی نیز به دلیل محبوبیت رد صلاحیت شده است! با وجود بحث در مورد عملکرد، مواضع و رفتار هاشمی، آیا محمد هاشمی به عنوان یک فعال سیاسی واقعاً انتظار داشت که هیئت امنا یک مرد 79 ساله را برای ریاست جمهوری تایید کند؟

به گزارش جهان نيوز ، بخش هایی از سخنان هاشمی را در ادامه می خوانید:

* چیزی که الان اکثر افراد جامعه می گویند و در بین مردم عادی و دارایی می گویند آقای لاریجانی با توجه به سوابقش اگر کاندیدای ریاست جمهوری می شد شانس رای داشت و صدایش بالا بود و مردم او را انتخاب کردند. برای مرحوم هاشمی رفسنجانی هم همین اتفاق افتاد و آقای هاشمی به عبارتی رد صلاحیت شد.

* بعد هم گفتند به خاطر سنشان محروم شدند.

* افکار عمومی این است که نظرسنجی ها حاکی از آن است که آقای لاریجانی از جمله افرادی است که بیشترین رای یا رفتن به دور دوم را دارند، بنابراین تلاش شده تا ایشان از صحنه دور شوند. به هر حال آنچه در افکار عمومی مطرح می شود این است که دلیل عدم تایید اختیارات آقای لاریجانی محبوبیت ایشان در جامعه است و فرصت رای دادن ایشان به این امر منجر شده است.

  ممنون که میوه نخریدید!

منبع: جهان نیوز

دیدگاهتان را بنویسید