پشت صحنه ماجرای جنجالی بازیکن پرسپولیس

یکی از اتفاقات عجیب یکی دو روز اخیر پیرامون پرسپولیس خداحافظی شیرزد تمیرف با هواداران این تیم در صفحه شخصی اش بود.

به گزارش رجانیوز، این مهاجم ازبکستانی که در ابتدا به عنوان بازیکن مازاد معرفی شده بود، چند روز پس از آغاز تمرینات به تهران آمد و از اردوی پرسپولیس بازدید کرد اما گفته می شد حضور او به معنای ادامه همکاری نیست. قرمزها و این بازیکن ازبک کاملا بی ثبات است.

اما اینکه چرا شیرزد تامیروف در صفحه شخصی خود پیام خداحافظی با هواداران پرسپولیس را به علامت سوال خیلی ها تبدیل کرد. در همین راستا گزارش زیر را می خوانید؛

حمله کاربران پرسپولیس در فضای مجازی

پس از پایان لیگ بیست و یکم، برخی از کاربران پرسپولیس در فضای مجازی شروع به انتقاد از شروز تمیرف کردند و خواستار اخراج او شدند! این در حالی بود که این مهاجم ازبکستانی هنوز یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و بدون رضایت این تیم نمی تواند و نمی تواند برود!

پرسپولیسی ها آنقدر به او و یحیی گل محمدی حمله کردند که سرمربی پرسپولیس با کنار گذاشتن دستیارانش داود فنایی و مظاهر رحیم پور تصمیم گرفت مهاجم ازبکستانی را در لیست مازاد قرار دهد.

چرا مهاجم لیست مازاد توسط ازبکستان دعوت شد؟

بعد از پایان لیگ برتر گفته شد یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس خواهان به خدمت گرفتن دو مهاجم و یک هافبک دفاعی است و با توجه به خالی بودن بازار ایران در حال حاضر پرسپولیس چاره ای جز به خدمت گرفتن دو بازیکن خارجی ندارد. در چنین شرایطی تامیروف و پرسپولیس پایان همکاری نزدیک است اما…

  ژاپنی ها تاج را نابود کردند / واکسیناسیون در سرزمین خورشید تابان متوقف شد

خرید مهاجم خارجی برای پرسپولیس به یک پروسه طولانی و طاقت فرسا تبدیل شده است. با شروع آماده سازی شیرهای سرخ، یحیی گل محمدی در مواجهه با کمبود مهاجم، مصدومیت حامد پاکدل و مسمومیت مهدی عبدی، دستور بازگشت تامیروف را صادر کرد.

البته این بازگشت به معنای ادامه حضور مهاجم ازبکستانی در تیم پرسپولیس نبود و حتی به او و مدیران برنامه هایش گفته شد که با خرید یک مهاجم خارجی جدید برای تمیروف احتمال معامله یا انتقال وجود دارد!

گل های پشت سر هم در بازی های تدارکاتی پرسپولیس

شیرزد تامیروف که در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم تنها موفق به زدن یک گل شد، با انگیزه و عطش فراوان به تمرین پرسپولیس آمد. مهاجم ازبکستانی در بازی های دوستانه پرسپولیس مقابل پیکان، نساجی مازندران و امید ایران دروازه حریفان را باز کرد اما این گل ها مانع از حملات هواداران در فضای مجازی نشد!

ماجرای خداحافظی ناگهانی مهاجم ازبکستانی

شیرزد تامیروف یکشنبه شب گذشته با انتشار یک استوری اینستاگرامی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. این مهاجم ازبکستانی بلافاصله صفحه ریکاردو ساپینتو و خسرو حیدری سرمربی و سرمربی استقلال را در اینستاگرام دنبال کرد.

این در حالی بود که پیش از این اخباری مبنی بر قطعی شدن جدایی شیرزد تمیرف از پرسپولیس منتشر شده بود.

تامیروف استوری خود را حذف کرد!

ماجرای مهاجم ازبکستانی در روز پایانی تمرین پرسپولیس (دوشنبه) خبرساز شد و جنجالی شد. این در شرایطی بود که هیچ یک از کادرفنی باشگاه پرسپولیس علت این مشکل را نمی دانستند. پس از این اتفاق مدیران باشگاه با تمیروف و مدیر برنامه هایش صحبت کردند و به این موضوع اشاره کردند که این بازیکن با پرسپولیس قرارداد دارد و…

  انفجار خط لوله نفت کرکوک - جیهان

تمیروف بلافاصله پس از تماس مدیران باشگاه پرسپولیس استوری خود را حذف کرد.

توهین به تامیروف در هتل آزادی!

اما سوال اینجاست که ماجرا چه بود؟ شنیده ها حاکی از آن است که برخی از هواداران پرسپولیس روز یکشنبه در لابی هتل آزادی ظاهرا به شکلی احساسی و زشت به شیرزد تمیروف توهین کردند.

او در هتل آزادی زندگی می‌کند و توهین‌ها و توهین‌های برخی هواداران پراحساس پرسپولیس، او را مجبور به ترک کرد، غافل از اینکه با واکنش مدیران باشگاه پرسپولیس مواجه خواهد شد.

پنالتی بخشیده شد!

پس از انتشار ماجرای شیرزد تمیرف، عنوان شد که باشگاه پرسپولیس قصد دارد شیرزد تمیرف را جریمه کند. با این حال شنیده ایم که احتمال عفو این مهاجم ازبک وجود دارد. زمانی که مدیران باشگاه پرسپولیس دلیل اصلی این واکنش عجیب شیرزد تمیرف و ماجرای خداحافظی او را شنیدند، مطمئن شدند که او با فشار ناشی از سخنان ناپسند هواداران دست به این اقدام زده است.

شارزود در اصفهان ثابت است؟!

بر اساس قرعه کشی سازمان لیگ، تیم پرسپولیس در هفته اول باید در اصفهان به مصاف ذوب آخان برود. با توجه به اینکه مهدی عبدی به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته و حامد پاکدل مدت هاست با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند، این فرصت پیش آمده تا یحیی گل محمدی از شارزود تامیروف به عنوان تنها مهاجم تخصصی خود در اصفهان در ترکیب اصلی استفاده کند. یادتان باشد با وجود اصرار یحیی گل محمدی، باشگاه پرسپولیس هنوز موفق به خرید مهاجم برزیلی و خارجی نشده است!

  حقوق 82 میلیونی مجلس متعلق به چه کسانی بود؟

دیدگاهتان را بنویسید