پلیس برای خودروهای داخلی مجوز نمی دهد!

13169 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، سرهنگ علی محمدی در گفت و گوی خبری با اشاره به انتقال 6 میلیون و 500 هزار دستگاه خودرو در سال گذشته به مراکز تعویض شماره ثبت، گفت: از این تعداد یک میلیون و 500 هزار دستگاه خودرو نو هستند و در حال حاضر مشکلی با شماره ثبت نداریم. .

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور در پاسخ به اینکه ۱۱ هزار خودرو پلاک در کف پارکینگ خودروسازان مانده اند! وی خاطرنشان کرد: یکی از خودروسازان 10 هزار و 700 خودرو مدل 1400 دارد و تلاش می کردند این خودروها را به مدل 1401 شماره گذاری کنند که طبق ماده 4 آیین نامه راهور، مدارک خودرو باید با مشخصات فنی خودرو یکی باشد. شماره روی شاسی برخلاف مدل با مدارک ارائه شده توسط خودروهای مشخص شده، شماره گذاری را انجام نداده ایم.

وی تصریح کرد: هنگام ارائه مدارک این خودروها با مدل 1400 قطعا شماره گذاری انجام می شود و شماره گذاری خودروی سریال 1400 با شماره ثبت 1401 ظلم به مردم است.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه پلیس حافظ منافع مردم است، گفت: خودروهای مذکور با مدل 1401 به هیچ وجه شماره گذاری نخواهند شد.

محمدی با بیان اینکه در حال حاضر 45 هزار شماره ثبت در انبار خودرو ایران و 40 هزار شماره ثبت در انبار سایپا مازاد وجود دارد، گفت: انبارهای ما با شماره ثبت در سایر خودروسازان نیز شارژ می شوند.

منبع: تسنیم

پایان /

  چه کسی پرسپولیس و استقلال را حذف کرد؟!

دیدگاهتان را بنویسید