پهنای اندام مجازی برای فرار از فراموشی چقدر است/ نقش خودشناسی انگلیسی در تقویت دوگانگی ها چیست؟

گروه فرهنگی-رجانیوز: همه ساله با نزدیک شدن به ایام محرم و شروع ایام سوگواری سیدالشهدا (علیه السلام)، اقشار مختلف جامعه برای نشان دادن ارادت خود به آن حضرت و کمک به مستمندان، مجالس عزاداری، اهداء غذا و کمک های مالی به طرق مختلف برگزار می کنند. این رسم فرخنده که الگوبرداری از سیره امیرالمومنین (ع) در حمایت و کمک به مستمندان و ایتام است، علاوه بر رفع نیازهای این قشر مستضعف جامعه، همبستگی و اتحاد امت اسلامی را تحت عنوان پرچم عزاداری اباعبدالله(ع) به چشم می خورد اما همواره بخشی از طبقه متوسط ​​جامعه در اعتراض به شعائر عاشورا به مبتذل ترین شکل ممکن دچار بیگانگی هویتی در این ایام الله هستند. این قشر از خود راضی که صدها میلیون تومان خرج سبک زندگی غربی و مجلل خود می کنند، از سفر به ترکیه گرفته تا نگهداری سگ خانگی، در تناقض ظاهری، نگران عزاداری و خرج قشر مستضعف جامعه برای امام حسین (ع) هستند!

من گزارش میدم رجانیوز; چندی پیش یکی از سلبریتی های فوتبال که در حوزه تخصصی خود بسیار توانمند است و در مقطعی با افتخار زیر پرچم این کشور، در اینستاگرام دهه محرم منتشر کرد و گفت: میلیاردها تومان هزینه می کنیم تا نذری بدهیم. و در نهایت آرزوی شفا.” که به دلیل کمبود پول برای درمان می میرد. التماس …

همچنین در جایی دیگر با انتقاد از عزاداری سیدالشهداء(ع) و دوگانگی دین و انسانیت، خواسته یا ناخواسته، سعی در هدف قرار دادن باورهای مردم دارد: . به سینه نمی زنند، اما سینه دردمند را از غم و آه نجات می دهند، اشک نمی ریزند، اما از صورت انسان اشک می ریزند، سفره نمی اندازند، اما از سفره کسی نان نمی گیرند.

این سخنان ایشان بدون شک از روی ناآگاهی و برای دیده شدن و بحث است. در واقع «دیده شدن» ماهیت ذاتی سلبریتی هاست که زمانی که برای مدتی فراموش شده اند، با مواضع سطحی و بعضا تند و ساختارشکنانه و همچنین با حاشیه سازی سعی در فرار از فراموشی دارند.

این اظهارات و اقدامات وی در خصوص عزاداری سیدالشهدا(ع) با انتقادات گسترده مردم مواجه شد و حتی برخی از ورزشکاران و اهالی هنر نیز نسبت به آن واکنش نشان دادند. یکی از این واکنش ها مربوط به محمد بنا است که در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خوشا به حال کسانی که هم زنجیر می زنند و هم زنجیر را از پای دردسر باز می کنند که هم سینه می زنند و هم سینه درد را از غم و آه نجات می دهند. و اشک می ریزند و اشک را از صورت انسان پاک می کنند، سفره هم می اندازند و از سفره کسی نان نمی گیرند…»

  در حال حاضر غنی سازی 90 درصدی در ایران وجود ندارد / ایران خواهان اجرای کامل و نه جزئی برجام است

55 خبر اولیه

واکنش محمد در اینستاگرام به گفته علی کریمی

بیشتر بخوانید:

قبض برق علی کریمی و خدمات عالی

بدهی سلبریتی که با دروغ جعل شده است

چرا سلبریتی ها بر موضع گیری های سیاسی اصرار دارند؟

نقش خودشناسی انگلیسی در تقویت دوگانگی چیست؟

طبیعتاً وقتی با این الگوی واکنش ها مواجه می شوید که ناشی از عصبانیت و کینه نیست و دلیلی جز جهل و غفلت ندارد، نباید خود را مجبور به پرداختن به ادبیات نابخردانه و افراطی کنید و در صورت مواجه شدن با آن باید موضوع را زیر سوال ببرید. نیات یک گوینده یا نویسنده به تازگی ویدئویی از واکنش روحانی به نام حامدرضا آزاچیان به سخنان علی کریمی به عنوان سخنران در یک هیئت مذهبی با ادبیاتی غیرمتعارف و غیرقابل قبول منتشر شده است.

سخنان ناخوشایند این نماینده مجلس درباره اظهارات علی کریمی

جدا از عکس العمل ایشان که مربوط به لباس پوشیدن و تشییع جنازه امام حسین (ع) نیست، باید توجه داشت که اگر کسی دین را نمی شناسد و علم به آن ندارد، نباید به او توهین کرد و با او برخورد کرد. راه مشابه این برخورد دروغین که بیشتر توهین آمیز است تا قانع کننده، علاوه بر ایجاد دوگانگی کاذب و به حاشیه راندن سخنان نادرست، به چهره دین و مفهوم عزاداری لطمه می زند و به جایگاه روحانیت لطمه می زند. بدون شک برخورد یک روحانی و عالم دینی آگاه به اسلام و سیره پیامبر(ص) و معصومین و رسول آنها در این عصر چنین نیست و اگر هم هست مقصود چیزی است. دیگر

معاونین رئیس جمهور که در ضبط های خود به علامه تهرانی توهین می کردند و او را دروغگو و اراذل و اوباش خطاب می کردند از دوستان صمیمی صادق شیرازی بوده و مورد حمایت و احترام ایشان هستند. ارتباط جدی و صمیمانه او با انجمن حجتیه و ارتباط فامیلی با یکی از رهبران این جریان نشان از نیت و نیت شوم او برای ایجاد این درگیری و حاشیه پرورش یافته حول محور شام ابا عبدالله (علیه السلام) است.

  بهترین برندهای دلستر پایگاه اطلاع رسانی رجا

33 خبر اولیه

انجمن حجتیه فرقه ای است که هر حکومت و قیامی را قبل از ظهور حضرت حجت(عج) باطل می داند و معتقد است که بر اساس حدیث ظهور حضرت در صورتی امکان پذیر است که ظلم و ستم گسترده باشد و شیعیان نیز در این امر باشند. در معرض ظلم و ستم و گسترش فساد است.

تبیین افراطی این جریان که نه تنها به تبیین مقوله عزاداری و درک آن برای کسانی مانند علی کریمی نمی انجامد، بلکه به این سوء تفاهم دامن می زند و متأسفانه به تعمیق آن نیز می انجامد.

شما یک سلبریتی هستید

امروزه هنر، ورزش و انواع سرگرمی به عنوان ابزاری برای هدایت مردم به کنترل جریان سرمایه داری استفاده می شود و افراد مشهور بازیگر و مهره این بازی در دست سرمایه داران بزرگ هستند.

بدنامی که واردات فرهنگی-اجتماعی فرنگ است و همانطور که گفته شد تحت کنترل ابرسرمایه دارانی است که جهت گیری سیاسی خود را نیز به وضوح مشخص می کنند.

اما این روند در ایران جایگاه خاصی ندارد. گاه در خدمت تبلیغ کالاها و خدمات عمومی هستند و گاه با شیطنت های برخی جریان ها به جریانات سیاسی خدمت می کنند و آبروی خود را در خدمت آنها معامله می کنند و حاصل آن زندگی مرفه و حقوق های نجومی است که کسب و کارشان را آشکار می کند. – مانند طبیعت

%D8%B9%D9%84%DB%8C%2B%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C خبر اولیه

به گفته معاون زیباسازی شهرداری تهران، حذف بیلبوردهای تبلیغاتی علی کریمی به دلیل تخلف وی از شعائر حسینی بوده و این تصمیم با واکنش شدید وی مواجه شده است. این مؤید آن است که این اقلیت جامعه هدفی جز کسب منافع اقتصادی ندارند و صحبت از مسائل و مشکلات بشردوستانه علیه استبداد دستاویزی برای رسیدن به هدف اصلی آنهاست.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

2 0 خبر اولیه

حذف بیلبوردهای علی کریمی از سطح شهر

این برای افراد دیگر نیز صدق می کند. به عنوان مثال در مورد وریا غفوری می توان به اعتصاب او در تمرینات استقلال اشاره کرد که به دلیل مطالبات مالی بیشتر بود. تصمیمی که مدیران استقلال را تحت فشار قرار داد و در نهایت منجر به عقب نشینی آنها و تسلیم شدن به خواسته او شد. یکی از روزنامه های ورزشی در یادداشتی در ستون سرمقاله خود نوشت: امسال مدیران استقلال سنت شکنی کردند و در روز روشن با بازیکنان قرارداد نبستند و البته به جای اینکه در باشگاه این کار را انجام دهند، انتخاب کردند. هتلی در بالای شهر “در اتاق مدیر استقلال در هتل آزادی چه خبر است؟” این روزنامه در ادامه سوالات خود سوال مهم تری را مطرح کرد و نوشت: آیا دلالان فوتبال دخیل هستند؟ یا اینکه عده ای برای فرار از انتشار متن معاهدات نجومی به هتل پناه بردند!

11 خبر اولیه

مبلغ قرارداد وریا غفوری با استقلال

این ماهیت سوداگرانه سلبریتی ها باعث شده است که در دام مجادله و فراموشی بیفتند و در درازمدت تفاوتی عمیق و فاحش بین رفتار و گفتارشان پیدا شود. یک روز ماشین و خانه شیک و قبض نجومی برقشان را فاش می کنند و روز دیگر از ظلم به فقرا و ضعف آنها می گویند. جایگاه آنها در عرصه سیاسی و حمایت همه جانبه آنها از یک نامزد به ویژه در زمان انتخابات که همواره مورد تمجید و تمجید سخنگویان اصلاحات است، پس از مدتی و با عملکرد ضعیف دولت متبوعشان به انتقاد صریح مردم تبدیل شد. و آنها را وادار کرد که آنها را به خاطر رأیی که داده اند محکوم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید