پوتین قصد دارد دوباره با رئیس خود ملاقات کند

10175 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با رئیس جمهور کشورمان گفت: رئیس جمهور پوتین از من خواست صمیمانه ترین سلام ها و بهترین آرزوها را به شما برسانم. او همچنین مشتاق دیدار دوباره شماست.

وزیر امور خارجه روسیه در تهران درباره رویدادهای اوکراین و رویکرد کشورهای غربی صحبت کرد و گفت: همه کشورهایی که سیاست های خودخواهانه آمریکا و متحدانش را درک می کنند، روابط اقتصادی خود را به گونه ای سازماندهی می کنند که دیگر به این کشور وابسته نباشند. غرب.

ما در حال حاضر زندگی فعالی داریم. هم در دستور کار داخلی و هم در دستور کار بین المللی. رئیس جمهور روسیه هر روز جلسات متعددی را برای آشتی دادن حوزه های اقتصادی، اجتماعی، بانکی و مالی با واقعیت هایی برگزار می کند که اکنون در نتیجه سیاست های تهاجمی و خودخواهانه غرب در حال ظهور است.

لاوروف افزود: در کنار همه کشورهایی که تاثیر منفی خط خودخواهانه آمریکا و متحدانش را احساس می کنند، نیاز عینی به سازماندهی مجدد روابط اقتصادی دارند تا به خواسته های خودخواهانه دولت های غربی وابسته نشوند. “

وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد که بیست و پنجمین اجلاس اقتصادی در سن پترزبورگ که هفته گذشته برگزار شد، عمدتاً به این موضوع اختصاص داشت.

پایان /

  در مورد یارانه معیشتی و نقدی تصمیمی نداریم

دیدگاهتان را بنویسید