پژاک: سازماندهی جوانان و زنان در خیابان، ضامن دستاوردهای قیام است/ جاما: اکنون خاک خود را می خواهیم و آن را می گیریم/ سازمان تروریستی کومله: از اعتصاب استقبال می کنیم.

گروه سیاسی – رجانیوز: شبکه های فارسی زبان و براندازان برای سازماندهی اعتصاب و آشوب در سه روز آبان ماه سرمایه گذاری طولانی کردند. آنها این سه روز را زمان کلیدی پروژه براندازی جمهوری اسلامی می دانستند. در این میان اما گروهی از مخالفان نظام نقش زیادی در این درخواست داشتند که کمتر به آن پرداخته شد. «تجزیه طلبان» در این سه روز تلاش زیادی برای ایجاد هرج و مرج کردند.

کومله

سازمان تروریستی کومهله یکی از گروه های جدایی طلب کردستان ایران است که نقش عمده ای در شورش های اخیر داشته است. آنها فراخوان اعتصاب را مجدداً در وب سایت خود منتشر کردند و در همان زمان سعی کردند به شعله های آتش دامن بزنند. کومهله و اعضایش به جدایی کردستان از ایران اعتقاد دارند و این هرج و مرج را فرصتی برای خود می دانند.

%DA%A9%D9%88%D9%85%D9%84%D9%87 خبر اولیه

یک خواننده

پژاک که یکی از گروه های جدایی طلب اقلیم کردستان ایران است، این روزها حمایت زیادی از فتنه گران کرده است. آنها در آخرین بیانیه خود با عنوان “سازماندهی جوانان و زنان در خیابان ضامن دستاوردهای قیام است” در واقع اعتصابات و شورش ها را فرصتی برای مسلح شدن آن می دانند. این سازمان تروریستی که جنایات بسیاری را علاوه بر ایران در عراق و ترکیه نیز انجام داده است. او این وضعیت را فرصتی برای اجرای سیاست های خود می داند.

%D9%BE%DA%98%D8%A7%DA%A9 خبر اولیه

اهواز

اهواز; گروهک تجزیه طلب در استان خوزستان کشورمان فعال است. این گروه خواهان جدایی خوزستان و استان های جنوبی کشور از ایران هستند. این گروه سابقه عملیات خرابکارانه و تروریستی را در کارنامه خود دارد. این گروه تاکنون 8 عملیات بمب گذاری و تروریستی در کشور انجام داده است که از جمله آنها حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح است که منجر به کشته شدن 25 نفر از جمله یک کودک شد.

  قرن بیست و یکم قرن مقاومت است/امروز اگر مسیح(ع) در میان ما بود در خط مقدم مبارزه بود/

این سازمان اخیرا در بیانیه ای حمایت خود را از ناآرامی های کشور اعلام کرده است. در صفحات مجازی خود نیز سعی کردند فراخوان اعتصاب سه روزه آبان ماه را منتشر کنند.

%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AD%D9%88%D8%A7%D8%B2 خبر اولیه

جاما

جاما; این سازمان تجزیه طلب در مناطق آذربایجان ایران فعال است. جامه این روزها در صدد تشویق اقوام در مناطق ترک نشین ایران است. این سازمان تروریستی مناطق آذربایجانی ایران را “آذربایجان جنوبی” می نامد و در این مدت به بهانه جو متشنج تلاش های زیادی برای تشدید اوضاع در این مناطق انجام داد. شعاری که جدایی طلبان این گروه تبلیغ می کنند این است: «حالا ما زمین خود را می خواهیم و به آن می رسیم».

آنها در بخش اخبار وب سایت خود حمایت خود را از بیانیه اعتصاب اعلام کردند و آن را راهی برای رسیدن به اهداف خود می دانند.

%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AD خبر اولیه

به نظر می رسد فضای داغ کشور فرصتی را برای سازمان های تروریستی تجزیه طلب در داخل کشور ایجاد کرده است. آن‌ها ناآرامی‌های داخلی را فرصتی برای رسیدن به اهداف خود می‌دانند که فقط یک چیز است، «تکه‌تکه کردن ایران».

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید