پیام انتصاب رئیس جدید موساد ایران چیست؟

تغییر مقامات ارشد سازمان جاسوسی رژیم اشغالگر قدس (موساد) بیش از آن که نشانه ای از پنهان شدن این سازمان در مقابل ایران باشد، نشان دهنده درگیری شدید مقامات این رژیم در مورد چگونگی ترسیم استراتژی است. رویارویی با کشورمان

به گزارش رجانیوز، روزنامه جام جم نوشت: تغییر مقامات ارشد سازمان جاسوسی رژیم اشغالگر قدس (موساد) بیش از آن که نشانه پنهان شدن این سازمان در مقابل ایران باشد، نشان از درگیری شدید مقامات این رژیم دارد. در مورد چگونگی ترسیم استراتژی برای رویارویی با کشورمان. رژیم اشغالگر قدس در سال‌های اخیر دو راهبرد عمده فشار حداکثری و هزاران زخم را علیه رژیم و مردم ایران همراه با مقامات آمریکایی ایجاد و اجرا کرده است، اما در هر دو شکست.

موساد، سازمان جاسوسی و عملیات ویژه رژیم صهیونیستی، رئیس دو سمت حساس و کلیدی را منصوب کرد. برای اولین بار دو زن به عنوان رئیس اداره ایران و اداره اطلاعات این سازمان معرفی می شوند. روزنامه جروزالم پست گزارش داد که سازمان اطلاعات و عملیات ویژه اسرائیل (موساد) برای اولین بار دو زن را به سمت های رهبری در این سازمان منصوب کرده است. در حال حاضر چهار زن در هیئت اجرایی این سازمان عضویت دارند. بر اساس آنچه این روزنامه منتشر کرده، یکی از این دو زن، رئیس اداره اطلاعات موساد، یعنی همان رئیس اطلاعات نظامی ارتش رپیم که بیت المقدس را اشغال کرده بود، شد و دومی به عنوان رئیس ایران منصوب شد. بخش سازمان اطلاعات و عملیات ویژه اسرائیل.

رئیس جدید بخش اطلاعات موساد دارای 20 سال سابقه کار در سازمان های مختلف امنیتی اسرائیل است و اورشلیم پست خود را با حرف الف معرفی کرد. همچنین از این زن به عنوان فردی که به عنوان رئیس یکی از بخش های فناوری موساد در این کشور خدمت می کرد نام برده می شود. گذشته و حدود دو ماه پیش یکی از جوایز امنیتی رژیم صهیونیستی را دریافت کرد. اما زنی به عنوان رئیس بخش ایرانیان موساد منصوب شده است که روزنامه مذکور او را با حرف K معرفی کرده است. از جمهوری اسلامی در تمام اشکال آن.

  رصد اصلی وضعیت سیل زدگان در استان های جنوبی

اما نکته اصلی این است که از سال 2000 تاکنون بارها شاهد تحولات در بخش ایرانی سازمان موساد بوده ایم. منابع امنیتی و رسانه های رژیم اشغالگر قدس هر بار در زمان انتصاب یک مقام جدید موساد سعی می کردند این انتصاب را نماد حرکت ضد ایرانی در این مجموعه تاریک بدانند، اما عملاً هر یک این مقامات در نهایت قربانی نظارت هوشمندانه و مقابله همه جانبه تهران با استراتژی های ترکیبی آن شدند. ایران در سال های اخیر ماهیت جنگ ترکیبی دشمن و راه های مهار آن را به خوبی مشاهده کرده و به تل آویو اجازه مانور بیشتر در این منطقه را نداده است.

بازخوانی استراتژی شکست خورده هزار زخم

در مقدمه دیگر وظایف رئیس شعبه ایران موساد نیز آمده است که این فرد مسئولیت هدایت عملیات ترکیبی، فناوری و کمپین های اطلاعاتی موساد را با همکاری ارتش اسرائیل و سایر سازمان های امنیتی بر عهده دارد. به هر حال تاس ریزش موساد هیچ اصالت و اهمیتی برای جمهوری اسلامی ایران ندارد. آنچه در این معادله حائز اهمیت است محدودیت بازی صهیونیست ها در حمله و دفاع است.

بدون شک لازمه اصلی موفقیت ما در مقابله با دشمن شناخت طبیعت است و دیگری شناخت راهبردهایی که دشمن در مقابله با نظام و ملت ما به آن متوسل می شود. این قانون در مورد سازمان تروریستی-جاسوسی موساد نیز صدق می کند. جمهوری اسلامی ایران طی سال های گذشته و اخیر بارها با انجام عملیات های ناگهانی، عمیق و غیرقابل پیش بینی محاسبات موساد را بر هم زده است. بدیهی است که این سرنوشت در انتظار کارمندان جدید سازمان جاسوسی رژیم اشغالگر قدس نیز خواهد بود.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

اسرائیل باید ضعف خود در برابر ایران را بپذیرد

ناصر قندیل، سیاستمدار لبنانی در گفت وگو با جام جم درباره شرایط امنیتی حاکم بر سرزمین های اشغالی و نگاه این رژیم به ایران و منطقه می گوید: صهیونیست ها باید این حقیقت مطلق را بپذیرند که در این بازی شکست خورده اند. منطقه آنها تاکنون اقدامات زیادی را علیه موجودیت و ماهیت نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند اما با پاسخ تند این کشور و جبهه مقاومت مواجه هستند. نمایندگان موساد بارها تلاش کرده اند از نیروی مقاومت و ایران در منطقه محدود و استراتژی مهار حداکثری علیه آنها استفاده کنند، اما هر بار با واکنشی هوشمندانه مواجه شده اند.

سردبیر روزنامه البنا افزود: تحلیل شرایط سیاسی و امنیتی کنونی در سرزمین های اشغالی اصلا کار سختی نیست. ما فقط باید به وضعیت سیاسی کنونی در سرزمین اشغالی رژیم صهیونیستی و همچنین بایدن و دموکرات ها در آمریکا نگاه کنیم. تحکیم قدرت این بازیگران شکست خورده قطعا نه در کوتاه مدت و نه در بلندمدت منجر به تحقق اهداف آنها نخواهد شد. مقامات آمریکایی و صهیونیستی به وضوح می دانند که بین ادعای آنها و واقعیت کنونی منطقه فاصله زیادی وجود دارد. بنابراین، هرگز نباید به مواضع و ادعاهای اعلامی واشنگتن و تل آویو تکیه کنید».

دیدگاهتان را بنویسید