پیش بینی قرعه کشی ایران در جام جهانی 2022

به گزارش رجانیوس به نقل از ورزش سه، پس از پایان مرحله مقدماتی، قرعه کشی مرحله نهایی جام جهانی 2022 قطر ساعت 19:30 روز جمعه 12 فروردین ماه در مرکز همایش های دوحه انجام می شود. این اولین بار است که تکلیف صعود سه تیم در زمان قرعه کشی مشخص نشده است.

در روزهای پایانی مرحله مقدماتی و با برگزاری چند دیدار دیگر تا پایان، تکلیف تیم های صعود کننده و قرعه کشی مسابقات نهایی شد.

در آسیا پس از صعود چهار قدرت همیشگی ایران، کره، عربستان و ژاپن، دو تیم امارات و استرالیا به پنجمین بازی رسیدند که برنده آن باید با پرو، پنجمین تیم آمریکای جنوبی بازی کند. در قطر حواشی روز آخر آسیا، تعلیق ژاپن و شکست کره مقابل ویتنام و امارات بود که رتبه اول رده بندی فیفا و گروه مقدماتی ایران را پشت سر گذاشت. در اروپا، پرتغال و لهستان صعود خود به جام جهانی را جشن گرفتند و مقدونیه و سوئد را حذف کردند و در آمریکای جنوبی، پرو پنجمین پیروزی خود را برابر پاراگوئه با شکست دادن شیلی و کلمبیا از زمان صعود به جام جهانی بیست و دوم به دست آورد. در آفریقا، سنگال، غنا، مراکش، تونس و کامرون در پنج دوئل اخیر صعود کرده اند و مصر، نیجریه، کنگو، مالی و الجزایر نتوانسته اند به قطر برسند.

2uuuycw3 خبر اولیه

نتایج اولیه و بازی های دوستانه تیم ها و محاسبه امتیازات چند روز اخیر تغییراتی را در جدول رده بندی ایجاد کرده است. در حالی که صلاحیت در اقیانوسیه و آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و کارائیب هنوز کامل نشده است، وظیفه تیم های صعود و قرعه کشی تا حد زیادی مشخص شده است. سیستم رده بندی فیفا، پیش از اعلام رسمی خود در روز پنجشنبه، نشان می دهد که هشت تیم قطر (میزبان)، برزیل (اول)، بلژیک (2)، فرانسه (3)، آرژانتین (4)، انگلیس (5)، اسپانیا (7) و پرتغال (8) در گلدان اول مرحله گروهی قرار خواهند گرفت.

  کاهش تعرفه شرکت های تجاری کلید خورد

ذکر این نکته ضروری است که در سایر دیدارهای امروز و فردا نتایج به هیچ وجه روی جایگاه تیم های گلدانی تاثیری نخواهد داشت. به عنوان مثال امتیازات سایر دیدارهای مکزیک و آمریکا تاثیری در ارتقای جایگاه این تیم ها در رنکینگ فیفا ندارد و این دو تیم تحت هیچ شرایطی نمی توانند به رتبه اول یا سوم سقوط کنند. ضمناً لازم به ذکر است که صعود این دو تیم هنوز به طور کامل ثبت نشده است. رده بندی فیفا تا این لحظه به شرح زیر است:

5eucizt0 خبر اولیه

طبق برنامه ای که بر اساس رده بندی فیفا در 11 آوریل اعلام شد، قرعه کشی در چهار گلدان برگزار شد. گلدان یک شامل قطر میزبان است و هفت تیم صعود کرده اند و در صدر جدول رده بندی اعلام شده قرار دارند. قطر به طور خودکار در گروه A این مسابقات صدرنشین است و سایر رهبران بر اساس قرعه کشی در رده بندی قرار می گیرند.

رده بندی سایر تیم ها بر اساس رده بندی فیفا در دسته های دوم، سوم و چهارم انجام می شود. قابل ذکر است که دو برنده پلی آف بین قاره ای و تیم صعود کننده از پلی آف اروپا در گلدان چهارم قرعه کشی قرار خواهند گرفت. همانند دوره های قبل، به استثنای اروپا، تیم های قاره ای یا اعضای یک کنفدراسیون نمی توانند در یک گروه قرار بگیرند و در مورد قاره اروپا حداکثر دو تیم از آن قاره می توانند با هم گروه شوند.

نکته جدید و مهم این است که این قانون برای قرعه کشی تیم هایی که صعود نکرده اند بدون توجه به نتایج پلی آف اعمال می شود. این بدان معناست که برای مثال، قطعاً امکان ندارد ایران در گلدان سوم با برنده پلی آف آسیا/آمریکای جنوبی در گلدان چهارم قرار گیرد.

  این اولین بار است که انجام می شود. ‌انتشار اطلاعات مهم فعالیت بانک‌ها توسط وزارت اقتصاد!

قرعه کشی از اولین گلدان شروع می شود و تا گلدان چهارم ادامه دارد. علاوه بر سرگروه‌هایی که در هر گروه در رده اول قرار دارند، جایگاه تیم‌های گلدان دوم تا چهارم نیز در گروه مشخص می‌شود که به ترتیب تیم‌هایی که در هر گروه بازی می‌کنند مؤثر خواهد بود. دیگر.

سیزدهمین نماینده اروپا توسط تیم حذفی ولز-اسکاتلند/اوکراین انتخاب شد. پرو – استرالیا / امارات و کاستاریکا (به احتمال زیاد) – نیوزلند / جزایر سلیمان نیز آخرین تیم های راه یافته به جام جهانی خواهند بود که در ماه ژوئن در قطر مشخص می شود. با فرض قطعی بودن صعود مکزیک و آمریکا قرعه کشی مسابقات به شکل زیر خواهد بود.

ob0la2g0 خبر اولیه

بعید است یکی از دو تیم مکزیک و آمریکا مستقیما در اختیار کاستاریکا به جام جهانی راه پیدا کند که در این صورت سنگال به سید دو خواهد رسید و کاستاریکا در مرحله چهارم جام جهانی قرار خواهد گرفت. قرعه کشی.

اگر صعود مستقیم مکزیک و آمریکا را بپذیریم و با توجه به رتبه بندی بر اساس رتبه اعلام شده، 244 مورد مختلف برای تعیین همه گروه ها در ایران وجود دارد. در این تحقیق تمامی محدودیت ها برای تیم های غیر تیمی و وجود حداقل یک و حداکثر دو تیم اروپایی در یک گروه رعایت شد. تمام 244 حالت در تصویر زیر نشان داده شده است.

vmtachkq خبر اولیه

احتمال گروه بندی را با هر تیم بررسی کنید:

جدول زیر احتمال همگروهی با هر تیم را محاسبه می کند که نشان می دهد بر اساس احتمال همگروهی ایران با دو تیم آفریقایی، سید 4 بیشتر از هر تیم دیگری است. در این میان، گروه ایران با آمریکا یا مکزیک کمترین احتمال را در میان دومی دارد.

  فوری هفت محصول ایران خودرو در طرح پیش فروش سه شنبه

1vr3il1i خبر اولیه

– احتمال حضور دو تیم اروپایی در گروه ایران: 62 درصد

– احتمال حضور تنها یک تیم اروپایی در گروه ایران: 38 درصد

– احتمال همگروهی با تیمی از آمریکای جنوبی: 47%

– احتمال گروه شدن با یک تیم آمریکای شمالی: 33%

– احتمال همگروهی با برزیل یا آرژانتین: 22%

– احتمال گروه بندی با ایالات متحده آمریکا: 9%

– احتمال همگروهی با یک تیم آفریقایی: 41%

– احتمال گروه بندی همزمان با برزیل و هلند: 2%

در نگاه اول و با توجه به شناختی که از فوتبال ایران داریم، همه قرعه کشی های ممکن سخت است و قرعه آسانی در جام جهانی وجود ندارد، اما در مقایسه به نظر می رسد ایران با برزیل و هلند و یک تیم همگروه است. صعود از پلی آف اروپا (اوکراین (اسکاتلند / ولز) دشوارتر از شانس های دیگر است، در حالی که یک گروه با ایالات متحده، اکوادور و پرتغال قرعه کمی بهتر از شانس گروه های دیگر در نظر گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید