پیکر مطهر 1300 شهید کشور هنوز مشخص نیست

فرمانده قرارگاه تاکتیکی تفحص شهدای شمالغرب کشور گفت: پیکر مطهر 300 شهید از گروهک های ضدانقلاب و هزار شهید دوران دفاع مقدس مفقود است.

به گفته رجانیوس؛ سردار داود مهاجر در حاشیه مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید فاطمه اسدی در سنندج در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برگردید و در چند روز اخیر شاهد موج فرهنگی بزرگی در مراسم تشییع این شهید بزرگوار بودیم. .

وی افزود: تفحص شهدا و ایجاد کاروان های راهیان نور دو حرکت فرهنگی ماندگار بعد از دوران دفاع مقدس بود که به فرموده رهبر معظم انقلاب ارتباط بین مردم و مردم را حفظ کرد. مردم. دوران مقدس دفاع».

سردار مهاجر خاطرنشان کرد: تفحص شهید فاطمه اسدی نیز موج فرهنگی گسترده ای را در کشور ایجاد کرد و تدفین گسترده وی در نقاط مختلف ایران نشان داد که همه مردم ایران از هر دین و نژادی به شهدا افتخار می کنند.

وی افزود: ورود پیکر شهید فاطمه اسدی پس از 37 سال نشان داد که مردم ایران همواره در مسیر شهادت قرار دارند و گروه های ضدانقلاب همچنان در بین مردم منفور هستند و اقدامات غیرانسانی آنها برای همیشه در تاریخ محکوم به شکست است. “

سردار مهاجر گفت: گروهک های ضدانقلاب هیچ گاه موضع مردمی نداشته اند و ادعاهای آنها شعاری بیش نبود چرا که اقدام غیرانسانی گروهک های ضدانقلاب با این بانوی شهید به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی تفحص شهدای شمال غرب کشور گفت: شمال غرب کشور.

سردار مهاجر افزود: نزدیک به هزار شهید مفقودالاثر دوران دفاع مقدس نیز داریم که تفحص این بزرگواران در مرز و عراق ادامه دارد.

  جرقه های امید برای افزایش قیمت طلا

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی هایی که با مسئولان اقلیم کردستان عراق انجام داده ایم، در حال تفحص پیکر مطهر شهدا هستیم و در چند روز اخیر پیکر چند شهید سرافراز دیگر را تفحص کرده ایم و سوالات برای شناسایی در حال انجام است. آنها.”

دیدگاهتان را بنویسید