پیگیری اعضای دولت روحانی در فساد شرکت دخانیات

مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در رشت از اثر انگشت چهار تن از اعضای دولت استخدامی روحانی و فساد شرکت دخانیات ایران خبر داد و گفت: حجم فساد در این شرکت در زمان دولت روحانی به حدی است که قابل پاکسازی نیست. دریای خزر

به گزارش رجانیوس، مراسم تودیع و معارفه مهدی زکی پور مدیرعامل سابق مجتمع دخانیات گیلان و مصطفی صابر مدیرعامل جدید مجتمع دخانیات گیلان امروز در شرکت دخانیات گیلان در رشت برگزار شد.

در این مراسم محمد شیخان مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت دخانیات ایران و نمایندگان استان در مجلس و برخی از مسئولان محلی حضور داشتند.

شیخان که طبق وعده امروز اولین سفر استانی خود را به عنوان مدیرعامل دخانیات آغاز کرده بود به گلزار شهدای استان گیلان رفت و از مقام شامخ آنان تجلیل کرد.

وی سپس بر مزار میرزا کوچک خان جنگلی حاضر شد و با قرائت فاتحه یاد این سردار مبارز گیلانی را گرامی داشت.

شیخان سپس در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مجتمع دخانیات گیلان با بیان اینکه باید راه شهدا و همچنین میرزا کوچک خان را ادامه دهیم، گفت: ما با هر گونه رانت، فساد و سوء استفاده در شرکت دخانیات مخالفیم و ادامه می دهیم. برای مبارزه با راه شهدا و ما میرزا کوچک خان را می شناسیم.

وی با بیان اینکه امروز در شرایطی قرار داریم که کار بسیار سخت و دشوار است، افزود: متاسفانه امروز اقتصاد کشور در سه بعد ناکارآمدی، فساد و نفوذ گرفتار شده است که باید با روحیه انقلابی با آن مبارزه کرد و به دنبال آن باشیم. عدالت با آنها طرف های در هم تنیده.”

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران با بیان اینکه این امر زمانی محقق می شود که همواره مبارزه با فساد و رانت را سرلوحه کار خود قرار دهیم، افزود: در گام دوم باید از مدیران و متخصصان متعهد در ظرفیت تولید استفاده کنیم. افزایش جامعه و در گام سوم با بسیج عمومی زمینه حضور همه مردم در اقتصاد را فراهم می کند.

  UAZ روسی نمایشگاه خودرو زنجان + قیمت خودرو

شیخان با بیان اینکه مهمترین رسالت و اولین قدم در حوزه اقتصاد تولید است، گفت: تمام تولید بر دوش کارگران است که قهرمانان ملی جهاد اقتصادی هستند.

وی با حمایت از کارگران و افزایش سهم آنها از تولید گفت: متأسفانه کارگران سختی کار را تحمل می کنند اما با سیاست های غلط کمترین سود را می برند.

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران با اشاره به ثبت نام امسال به عنوان سال تولید، حمایت و بازدارندگی افزود: یکی از مهم ترین حمایت ها باید از کارگران خط مقدم تولید انجام شود. متاسفانه این سیاست در شرکت دخانیات رعایت نمی شود.»

شیخان با بیان اینکه دخانیات با سیاست ها و برنامه های راهبردی درست می تواند ظرفیت ها را افزایش دهد گفت: متاسفانه دخانیات در فساد، رانت خواری و سوء استفاده دخیل است.

وی تاکید کرد: باید بگویم در دولت قبل رد پای چهار نفر از اعضای کابینه در فساد دخانیات کاملا مشهود است و وقتی به این موضوع نگاه می کنیم می بینیم که این فساد در سه دور عرضه، فروش و سرمایه گذاری وجود داشته است. . “

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران افزود: حجم فساد آنقدر زیاد است که حتی با آب دریای خزر هم نمی توان پاکسازی کرد.

شیخان به ورود صنعت دخانیات در دولت قبل اشاره کرد و گفت: زمانی که در استان گیلان امکانات پرایمینگ و برداشت توتون خوب وجود دارد، سرمایه گذاری های بسیار خوبی در این بخش انجام شده است، اما متاسفانه در دولت قبل شرکت های خارجی وارد عمل شدند. آنها در انتخابات مقدماتی تنباکو و محصولات در داخل پیروز شدند و حتی مقام ارشد کشور، رئیس جمهور، برای باز کردن این موضوع حضور داشت.

  پراید جدید تهران چهارمین جهان!

وی تاکید کرد: ما مخالف این تعهد هستیم که به ضرر ظرفیت تولید داخلی و اشتغال است.

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران با بیان اینکه امروز فضای کشور تغییر کرده و باید روحیه کار و تلاش تولیدی در بین مدیران کشور وجود داشته باشد، گفت: مردم باید این تغییر را احساس کنند، اما برخی از آنها هنوز باور ندارند که مردم تقاضای جدید را دارند و در نتیجه مانع از روند جابجایی مدیران و پیگیری منافع شخصی خود می شوند.

شیخان افزود: نگاه ما به دخانیات به صنعت، تولید، سودآوری، اشتغال و ظرفیت سازی برای کشور است.

وی کشاورزی را اولین زنجیره تولید دخانیات عنوان کرد و گفت: کمتر از یک ماه دیگر بسته حمایتی ما از تولیدکنندگان دخانیات معرفی می شود که شامل مکمل های تشویقی در سراسر زنجیره تولید اعم از کاشت، کاشت و بهره برداری می شود.

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران به مشکل صادرات اشاره کرد و گفت: ظرفیت صادرات دخانیات به حدی است که می تواند به کشاورزان کمک کند و صادرات محصولات دخانی به کشورهای همسایه بسیار بالاست. ظرفیت. “

وی افزود: تجارت دخانیات می تواند ارز خوبی برای کشور باشد.

شیخان به لزوم نوسازی ماشین آلات شرکت دخانیات اشاره کرد و گفت: ماشین آلات فرسوده است که به تولید آسیب وارد کرده است و ماشین آلات نیاز به نوسازی دارند.

وی همچنین به ظرفیت مجتمع تولید دخانیات در استان گیلان اشاره کرد و گفت: باید با استفاده از ظرفیت موجود برای جوانان این استان و همچنین جوانان سایر استان ها شغل ایجاد کنیم.

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران گفت: دخانیات می تواند در بخش کشاورزی و تولیدی و همچنین فروش و بازاریابی برای جوانان ایجاد اشتغال کند.

  رونق دیپلماسی منطقه ای در بازار انرژی / سیزدهمین گام دولت برای بازگرداندن اعتماد از دست رفته به دولت قبل

شیخان بر لزوم افزایش کیفیت و تنوع محصولات دخانی تاکید کرد و گفت: باید سهم بازار خود را افزایش دهیم.

وی در ابتدای سخنان خود از زحمات مهدی زکی پور مدیر سابق مجتمع دخانیات گیلان تقدیر کرد و گفت: آقای صابر که امروز این مجموعه را اداره می کند یکی از نیروهای مجرب، باتجربه، انقلابی و عفیف است. در استان «تولید دخانیات و رفاه حال کارکنان این مجموعه موفق باشد.

در ابتدای این مراسم زکی پور گزارشی از عملکرد خود در دوره مسئولیت خود ارائه کرد.

همچنین مصطفی صابر مدیر جدید مجتمع دخانیات گیلان با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال حمایت و بازدارندگی گفت: راهبرد عبور از بحران و رساندن شرکت به نقطه فعال، استراتژی و راهبرد تثبیت به افق را روشن کنید و مشاغل کلیدی را در شرکت دخانیات استخدام کنید. «این من هستم.

در ادامه این مراسم مدیرکل اطلاع رسانی استان با تاکید بر جایگاه تولید و اشتغال در صنعت دخانیات گفت: باید با ایجاد ظرفیت های جدید و الگوسازی از اشتغال جوانان ضمن افزایش امنیت اجتماعی، خطرات امنیتی و آسیب های اجتماعی را کاهش دهیم.

حسن محمدیاری سخنگوی تالش، رضوانشهر و ماسال نیز گفت: باید تلاش کنیم تا دخانیات را به جایگاه واقعی خود برسانیم و از همه امکانات تولیدی استفاده کنیم.

همچنین محمدرضا احمدی نماینده رشت و حومم با استفاده از امکانات تولیدی شرکت دخانیات گفت: ما به عنوان نیروهای انقلابی و دلسوز امکانات و ظرفیت های خوبی در استان داریم که می توانیم با استفاده از آنها اشتغال را به حد مطلوب برسانیم. نقطه. “

فرشید آیینی معاون تولید شرکت دخانیات با بیان اینکه برنامه های مهمی در حوزه تولید داریم، گفت: افزایش کمی و کیفی تولید دخانیات یکی از آن برنامه هاست.

دیدگاهتان را بنویسید