پیگیری دستگاه های اجرایی در خصوص آلودگی هوا/ بنزین یورو 5 هم اکنون در برخی جایگاه ها توزیع می شود.

گروه سیاسی رجانیوز: احمد وحیدی روز پنجشنبه در حاشیه واگذاری 569 دستگاه خودروی عمرانی، خدماتی و حمل و نقل عمومی به شهرداری های خراسان رضوی افزود: بحث هوای پاک بسیار مهم است و هم اکنون برخی فعالیت های اساسی در حال انجام است.

من گزارش میدم رجانیوز; وحیدی همچنین تاکید کرد: شهرهایی که هوای آلوده دارند باید برنامه های خود را اجرا کنند. از جمله اقدامات برای مقابله با آلودگی هوا سوخت یورو 5 است که توسط وزارت نفت اجرا می شود و به زودی پالایشگاهی در اصفهان تولید این نوع سوخت را آغاز می کند.

وزیر کشور با بیان اینکه در حال حاضر بنزین یورو 5 در برخی جایگاه ها توزیع می شود، افزود: تولید سوخت با کیفیت باعث کاهش آلایندگی خودروهای در حال حرکت می شود.

وحیدی گفت: منابع ثابتی که باعث آلودگی هوا می شوند باید شناسایی شوند تا بتوان با استفاده از فیلتر مناسب سوخت آنها را اصلاح کرد یا آلودگی هوا را کاهش داد.

وی با اشاره به راه اندازی طرح تحول روستایی در استان خراسان رضوی افزود: بخش قابل توجهی از تولید و امنیت غذایی در گرو توسعه روستایی است و امیدواریم موضوع توسعه روستایی که در این استان آغاز شده بتوان در سایر استان ها نیز اجرایی کرد. استان های کشور نیز.

وحیدی با بیان اینکه روستاها باید تولید محور باشند تا امکان بازگشت مهاجران از حاشیه شهرها فراهم شود، افزود: طرح های مدیریت روستایی، طرح توسعه روستاها و توانمندسازی روستاییان در انجام وظایف محوله و ایجاد مسکن در روستاها باعث می شود روستاها بتوانند مردم را به سمت خود بیاورند. بازگشت.

  انتقاد نمایندگان از هدیه توهین آمیز سفیر کره جنوبی

وی تصریح کرد: انجام فعالیت های اساسی آبرسانی و گازرسانی روستاها یکی از برنامه های زیرساختی است که همراه با حکمرانی یکپارچه و یکپارچه مردم را به روستاها بازمی گرداند.

احمد وحیدی وزیر کشور در سفر امروز به مشهد مقدس، شرکت در تجمع روستاییان خراسان رضوی، از 569 دستگاه خودروی عمرانی و حمل و نقل عمومی متعلق به شهرداری های استان، برنامه عملیاتی اجرای طرح رونمایی کرد. پروژه شبکه فاضلاب شهر رضویه و بازدید از طرح ساخت 2000430 واحد نهضت ملی مسکن در مرگان از برنامه های وزیر کشور در این سفر است.

دیدگاهتان را بنویسید