چالشی جدید برای مدیران معنوی برای شرکت های خصوصی فعال در بنادر/بنیاد قربانیان اول آسیب دیده

به گزارش سرمقاله آخرین ساعات چهارشنبه 5 آبان ماه، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی علی اکبر صفایی را به سمت معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.

صفایی به عنوان مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد که به پاس فعالیت در بخش های مختلف بنادر، دریانوردی و دریانوردی نسبت به مسائل و مشکلات این بخش مهم از اقتصاد کشور آگاهی و آگاهی کامل دارد.

وی از سوی وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی منصوب و جایگزین راستاد شد که در روزهای اخیر حاشیه های اعلامی بدهی های ده ها میلیاردی اش به شرکت های بندری حاشیه ساز شده است. موضوع صدور این بدهی جدید مربوط به بررسی نرخ ارز شرکت های بندری است. در مورد اخیر، شرکت خدمات بندری سینا متعلق به بنیاد مستضعفان بیش از 230 میلیارد تن بدهی به سازمان بنادر در سامانه بورس کدال اعلام کرد. ظاهرا پس از چهار سال مدیران اداره بندر به فکر بازنگری در نرخ ارز قراردادهای خود با شرکت ها برای خدمات بندری افتاده اند.

8892 خبر اولیه

بدون اطلاع از این نوع درآمدزایی، سهامداران این گونه شرکت ها که در بورس نیز فعال هستند، با چالش جدی مواجه خواهند شد.
در پایان لازم به ذکر است که به نظر می رسد مدیران دولت قبل باید سریعاً پست های حساس مدیریتی کشور را ترک کنند. نمونه بارز این چالش ها بحث صدور بدهی های جدید است. سوال اینجاست که آیا صفایی می تواند چالش اخیر را حل کند یا خیر؟

پایان /

  هیچ سینمایی به دین بی ربط نیست / همه ژانرهای سینما می توانند مذهبی باشند

دیدگاهتان را بنویسید