چراغ سبز فیفا برای پرداخت مطالبات ایران/آیا پول قبل از قطر می رسد؟

دبیرکل فدراسیون فوتبال موفق شد تا قبل از شروع جام جهانی 2022 مجوزهای اولیه را از فیفا برای انتقال پول بلوکه شده دریافت کند.

به گزارش رجانیوز، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال به عنوان نماینده تیم ملی ایران در نشست اخیر فیفا در زوریخ سوئیس حضور یافت که نمایندگان تیم های حاضر در جام جهانی 2022 در آن حضور داشتند. دریافت اطلاعات حضور در مهمترین تورنمنت فوتبال امسال، گفتگو درباره آخرین وضعیت فدراسیون فوتبال با نمایندگان فیفا.

کامرانی فر در این جلسه با مسئولان معاونت حقوقی و مالی فیفا جلساتی را برای دریافت بخشی از درخواست های مسدود شده فدراسیون فوتبال ایران برای صعود به جام جهانی 2022 قطر برگزار کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران پس از بازگشت از سفر خود به سوئیس، در جلسات غیررسمی نتایج بحث و گفتگو با سران فیفا را به میرشاد مجدی و اعضای هیات رئیسه ارائه کرد و در این دیدار از سوی فیفا چراغ سبز دریافت کرد. بخشی از مطالبات فدراسیون فوتبال ایران را به طرق مختلف پرداخت کند بانک ها قبل از شروع جام جهانی 2022 قطر اعلام کردند.

از این رو مکاتبات فشرده ای بین فدراسیون فوتبال ایران و فدراسیون جهانی آغاز شد تا آنها بتوانند این پول را از طریق بانک های منطقه خلیج فارس دریافت کنند و مشکلات مالی فعلی را حل کنند.

حال باید دید خبر خوش کامرانی فر به مسئولان فدراسیون فوتبال به زودی محقق می شود یا تحریم های مالی همچنان مانع از انتقال این پول در کشور می شود.

  عادی سازی قتل در میان جوانان ایرانی در شبکه بین المللی سعودی

دیدگاهتان را بنویسید