چه اسباب بازی هایی بخریم؟ کدام اسباب بازی برای کودکان مناسب است؟

گاهی سعی می کند پیدا کند بهترین» اسباب‌بازی‌های کودکان در میان بسیاری از گزینه‌های موجود در فروشگاه‌ها می‌توانند دشوار و چالش برانگیز باشند.

تعداد زیادی اسباب بازی با عنوان آموزشی» یا اینکه آنها به نوعی برای رشد ذهنی کودکان به بازار عرضه می شوند، اما والدین چگونه می دانند که این ادعاها واقعاً درست است؟ چگونه والدین متوجه می شوند که کدام اسباب بازی ها واقعا ذهن را تحریک می کنند یا کدام اسباب بازی ها توجه کودک را بیش از پنج دقیقه به خود جلب می کنند؟ ما در تابان تویز در این مطلب انواع اسباب بازی ها، ویژگی ها و نمونه های یک اسباب بازی خوب را شرح داده ایم تا بتوانید به راحتی یک اسباب بازی کاربردی برای کودک خود انتخاب کنید..

لگو بخر

ویژگی مهمی که باید در اسباب بازی به دنبال آن باشید:

برای خرید اسباب بازی ابتدا باید به ویژگی ها و کاربرد آن توجه کرد. تحقیقات نشان می دهد که هر چه یک اسباب بازی ساده تر باشد، کودکان از تخیل و مهارت های حل مسئله خود برای بازی با آن استفاده می کنند.. به عنوان مثال، یک بلوک چوبی ساده را می توان برای اهداف مختلف در بازی استفاده کرد، در حالی که یک تلفن همراه ساختگی فقط به یک روش قابل استفاده است..

اسباب بازی های غیرواقعی نیز خلاقیت و حل مسئله را در کودکان تقویت می کند. آنها همچنین اغلب از کودکان می خواهند که با دیگران در مورد چیستی و نحوه استفاده از آن صحبت کنند.

نمونه‌های خوب اسباب‌بازی‌ها شامل مجموعه‌های لگو، مجسمه‌ها، بلوک‌ها و قطارها و ماشین‌های اسباب‌بازی است.. این نوع اسباب بازی ها به کودکان انگیزه می دهد تا خلاقیت و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند.

طبق تحقیقات، لگو و سایر اسباب بازی های ساختمانی مزایای آموزشی بسیاری دارد و حتی بسیاری آن را بهترین اسباب بازی تمام دوران می دانند.گفته می شود این بازی ابزاری عالی برای رشد مغز و ایجاد مهارت های فیزیکی در سال های اولیه است.

اسباب بازی ها متولد می شوند 3 آنها بر اساس نوع طبقه بندی می شوند:

یک اسباب بازی خنثی

آن روزها که به دختر بچه ها می گفتند با عروسک بازی کن و به پسر بچه ها می گفتند به کامیون بچسبند، گذشته است. ما فکر می کنیم دلیل خوبی داره به لطف ظهور اسباب‌بازی‌های خنثی، کودکان این آزادی را دارند که بدون محدود شدن توسط نقش‌های جنسیتی کلیشه‌ای، بازی و کاوش کنند..

  دستور ویژه رئیس جمهور برای تسریع در تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس

اسباب بازی برای یک دختر

خرید اسباب بازی برای همه گروه های سنی جذاب است. در دسترس بودن اسباب بازی برای کودکان موضوع مهم و ضروری است.

اسباب‌بازی‌های دخترانه تنوع زیادی دارند که دنیای کودکان را زیباتر و دلپذیرتر می‌کنند و مستقیماً روی مغز آنها تأثیر می‌گذارند.. یک دختر بچه می خواهد دنیای زیبایی پر از عروسک های رنگارنگ داشته باشد.

کودکان مهارت های آموزشی خود را با کمک اسباب بازی ها پرورش می دهند. خوشبختانه امروزه تنوع زیاد اسباب بازی ها اساس رشد کودکان در تمام گروه های سنی است.

اسباب بازی برای پسر

اسباب‌بازی‌ها یکی از مؤثرترین راه‌ها برای یادگیری کودکان هستند. مطالعات نشان می دهد که اسباب بازی های پسرانه رقابتی هستند و شما را تشویق می کنند که در حین بازی ریسک کنید. این نوع بازی ها فرصت هایی را برای فرزندان شما ایجاد می کند تا با قوانین و شیوه زندگی آشنا شوند و به راحتی با محیط سازگار شوند. کودک در طول بازی درس های زیادی از جمله همکاری، پیروزی و رقابت را می آموزد. با خرید اسباب بازی های پسرانه برای فرزندتان از کودکی او را به فردی موفق و مشتاق تبدیل کنید.

آیا خرید اسباب بازی باید بر اساس جنسیت باشد؟

هر نوع اسباب بازی مهارت های مختلفی را آموزش می دهد. کودکان از طریق اسباب بازی هایی که با آن بازی می کنند، جهان را یاد می گیرند و توانایی های شناختی خود را توسعه می دهند.. تحقیقات نشان می‌دهد که اسباب‌بازی‌هایی که برای پسران و دختران طراحی شده‌اند، به هر جنسیت درس‌های متفاوتی می‌آموزند و آن‌ها را تشویق می‌کنند تا انواع مختلف مهارت‌ها را از طریق بازی توسعه دهند.. اگر هدف شما این است که فرزندتان مهارت های شناختی، خلاقانه و فضایی قوی را توسعه دهد، منطقی است که اسباب بازی هایی تهیه کنید که همه این انواع یادگیری را تشویق کند..

معروف ترین اسباب بازی دنیا چیست؟

لگواسباب بازی قرن

ست های لگو یک نوستالژی برای بزرگسالان و بهترین اسباب بازی قرن است. لگو سال هاست که یکی از معروف ترین و با ارزش ترین برندهای اسباب بازی در جهان است. این آجرهای پلاستیکی ساده در سال در هم تنیده می شوند 1949 ظاهر شد و از آن زمان دنیای کودکان را تغییر داد و به یکی از محبوب ترین اسباب بازی های کودکان تبدیل شد.

  سوء استفاده لندن از نیازهای اروپا

اسباب بازی های لگو تمام شد 76 میلیون ها جستجو وجود داشت و این واقعاً جای تعجب نیست. زیرا تنوع زیادی در آن وجود دارد. می‌توانید مجموعه‌هایی با تم هری پاتر با تمام شخصیت‌های مورد علاقه فرزندتان و مجموعه‌های جنگ ستارگان و موارد دیگر بخرید..

چیزی که لگو را به عنوان یک اسباب بازی بسیار ارزشمند می کند این است که از تمام تخیل کودک استفاده می کند و به آنها اجازه می دهد تقریباً هر چیزی را که می خواهند بسازند، آن را جدا کنند و چیز جدیدی بسازند.. اما لگو در طول این سال ها پا را فراتر گذاشته و به عنوان یک اسباب بازی محبوب برای بزرگسالان نیز پذیرفته شده است.

حتی اگر در کودکی هرگز با لگو بازی نکرده باشید، مطمئناً می توانید در بزرگسالی از آن لذت ببرید. اگر می خواهید دوران کودکی خود را دوباره زنده کنید یا از لحظات لذت ببرید، برای خرید لگو با تیم تابان تویز تماس بگیرید..

لگو چه نقشی در توسعه یادگیری اولیه دارد؟

اکثر ما در کودکی و نوجوانی ساعت ها با لگو بازی کرده ایم و یک عمر را با آن سپری کرده ایم.. اما آیا تا به حال به نقش لگو در یادگیری و رشد اولیه کودک فکر کرده اید؟

توسعه مهارت های حرکتی

اتصال قطعات لگو به دقت و هماهنگی نیاز دارد. این بازی به رشد و تقویت مهارت های حرکتی کودکان کمک می کند. لگو برای کودکان در تمام سنین ساخته شده است. لگو دوپلو این یک انتخاب عالی برای رشد مهارت های کودک است. مجموعه‌های پیچیده‌تر لگو همچنین به کودکان کمک می‌کند تا تکنیک‌های خوب را به چالش بکشند و یاد بگیرند.

به برقراری ارتباط با دیگران کمک کنید

بازی با لگو همیشه با دوستان سرگرم کننده تر است! کودکانی که با هم بازی می کنند یاد می گیرند که چگونه با دیگران به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، این بازی به کودکان مهارت های اولیه کار گروهی و ارتباطی را آموزش می دهد. پس فراموش نکنید که وقتی بچه هایتان را به مهدکودک و مکان های دیگر می برید، سطل لگو را بسته بندی کنید!

  قیمت سبد نفتی اوپک به زیر 81 دلار رسید

تحمل

همه ما درد ناشی از تخریب تصادفی یک برج لگو را تجربه کرده ایم. تشویق کودکان به شروع دوباره و تسلیم نشدن، انعطاف پذیری آنها را تقویت می کند و به آنها می آموزد که در هنگام بروز مشکلات استقامت کنند.. یادگیری این مهارت ها از سنین پایین می تواند بسیار مفید باشد!

با توجه به حواس پرتی کودکان امروزی توسط گوشی‌های هوشمند و بازی‌های ویدیویی، برای سازندگان اسباب‌بازی جذاب‌تر شدن به جمعیتی که ظاهراً برای آن طراحی شده‌اند، دشوارتر می‌شود..

کودکان، صرف نظر از جنسیت، از دسترسی به مجموعه متنوعی از اسباب بازی ها سود می برند. به طور کلی، مهارت هایی که کودکان از طریق بازی یاد می گیرند برای یادگیری و رشد اولیه کودک بسیار مفید است..

اسباب‌بازی‌ها علاوه بر اینکه ساعت‌ها بچه‌های شما را سرگرم می‌کنند، می‌توانند فواید زیادی داشته باشند. اسباب‌بازی‌ها مهارت‌های مختلفی را آموزش می‌دهند که به نحوه کار و تعامل آنها با دیگران شکل می‌دهد، از جمله تفکر خلاق، کار گروهی، ارتباط، حل تعارض و مهارت‌های حل مسئله..

از سال 1389 کارخانه بزرگ تابان تویز تا کنون با فروش انواع اسباب بازی لبخند را بر لبان کودکان می آورد.. طراحی خاص این اسباب بازی ها و تنوع رنگ ها و نقش های بسیار، دنیای کودکانه را به دنیایی زیبا و رنگارنگ تبدیل کرده است..

اگر به دنبال اسباب بازی برای افزودن به مجموعه اسباب بازی های کودک خود هستید، با تیم خلاق ما تماس بگیرید. وارد شوید و با تیم سخت کوش ما صحبت کنید، کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا بهترین مجموعه را برای فرزندان خود انتخاب کنید..

اسباب بازی ها کلمات کودکان هستند. چرا به آنها گسترده ترین دایره لغات ممکن را نمی دهید؟

اگر بالغ هستید و همچنان می خواهید از این اسباب بازی استفاده کنید، با خیال راحت آن را بخرید. طیف گسترده ای از مجموعه ها متناسب با بودجه، اهداف و سنین مختلف وجود دارد. با سهولت حمل و نقل و تحویل درب منزل، نیازی به رفتن به فروشگاه اسباب بازی و برداشتن چیزی از قفسه ها ندارید، فقط با ما تماس بگیرید..

تابان تویز پشتیبان شماست.

دیدگاهتان را بنویسید