چه کسی امشب سود سهام را دریافت می کند؟

14316 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، معاون توسعه فناوری و نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: امروز (یکشنبه) مرحله سوم واریز مابقی سود سهام عدالت انجام و به حساب سهامداران واریز شد. سود تا پایان شب به حساب ها واریز می شود.

به گزارش روابط عمومی صمت، محمود حسنلو به جزییات نهایی واریز فاز سوم سود سهام عدالت اشاره کرد و افزود: امروز (یکشنبه) مرحله سوم پرداخت مابقی سود سهام عدالت تکمیل و به حساب سهامداران واریز شد. حساب های سهامداران

وی بیان کرد: در مجموع حدود 177 هزار تراکنش بانکی انجام شد که از این تعداد نزدیک به 86 هزار سپرده مربوط به سود سال 1397 بوده که در سال 1398 به حساب سهامداران واریز شده است.

حسنلو خاطرنشان کرد: 91 هزار سپرده مربوط به سود سال 1398 شرکت های سرمایه است که در پایان سال 1400 واریز شده است.

نایب رئیس شرکت سپرده گذاری مرکزی ادامه داد: ارزش این پرداخت ها برای سال 1397 بیش از 14 میلیارد تومان و برای سال 1398 معادل 54 میلیارد تومان بوده است.

حسنلو با بیان اینکه سود هر یک از سهامداران محاسبه و اطلاعات سپرده در اختیار شبکه بانکی قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه واریز سود از طریق سیستم بانکی قابل اعتماد انجام می شود؛ پس از بررسی های انجام شده، سود هر یک از سهامداران محاسبه شده است. بدین ترتیب این برنده ها تا پایان شب به حساب ها واریز می شود.

وی گفت: بر اساس آمار ارائه شده اکنون بیش از یک میلیون و 800 هزار سهامدار عدالت وجود دارد که هنوز شماره شبای معتبر ارائه نکرده اند.

  تیم مذاکره کننده عجولانه منافع کشور را قربانی نمی کند/ایران در موضوع اوکراین با یک طرف مقابل طرف مقابل نمی رود/روابط اقتصادی ایران و روسیه بر اساس منافع متقابل است/بن سلمان تمایل خود را برای گفت و گوی رسمی و سیاسی با ایران اعلام کرد. .

به گفته حسنلو، این افراد باید با مراجعه به سامانه سجام اطلاعات خود را وارد کنند تا در مرحله بعد سود این افراد واریز شود.

معاون CDP در پایان افزود: در مرحله اول و دوم به ترتیب 307 و 200 هزار نفر با رفع مشکل حساب های بانکی معتبر و دریافت کمک هزینه سالانه سال 1398 و 1399 اقدام کردند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید