چه کسی به اشتباه آمریکایی ها را نصیحت می کند؟

در مرداد 1381 سخنگوی سازمان منافقین در هتل ویلارد واشنگتن دی سی جلوی دوربین رفت و اعلام کرد که اطلاعات منابع ویژه حاکی از دستیابی جمهوری اسلامی ایران به سلاح هسته ای است!

به گزارش رجانیوس به نقل از روزنامه جوان، در مرداد 1381 سخنگوی سازمان منافقین در هتل ویلارد در واشنگتن دی سی مقابل دوربین رسانه های غربی حاضر شد. تصمیم درست را علیه حکومت ایران بگیرید! چند روز بعد، پنج سازمان اطلاعاتی آمریکا به همراه موساد اعلام کردند که جزئیات برنامه هسته ای خود را دریافت کرده اند و اقدام علیه تهران مهمترین دستور آنها در آینده است.

در دو دهه گذشته یکی از مهمترین ترفندهای گروهک تروریستی منافقین استفاده از «لابی های سیاسی» در آمریکا بوده است. منافقین با ریاکاری در کنگره و مجلس نمایندگان آمریکا، برخی از شخصیت های سیاسی آمریکایی را به خدمت گرفتند و از آنها برای استفاده از تاکتیک های قدیمی ضد اطلاعاتی استفاده کردند. در بحبوحه جنگ، یکی از منافقین گروهک موظف شد در داخل عراق وصل شود و منابع آلوده ایجاد کند که پس از سقوط صدام، فرقه تروریستی همچنان از این روش استفاده می کرد و سیاستمداران غربی را هدف قرار می داد. گفته می‌شود هزینه‌های سنگین لابی‌گری سیاسی، برگزاری نشست‌های سالانه و تجمعات خیابانی این گروه از چند کانال مجزا تامین می‌شود.

در سال 2013، سخنگوی این گروه اذعان کرد که این گروه تروریستی توسط دولت عربستان سعودی و یک دولت دیگر عربی تامین مالی می شود. گاردین در گزارشی مشابه از ارتباط مستقیم مقامات موساد با فرقه تروریستی و ارسال برخی اطلاعات نادرست و ضد ایرانی توسط منافقین به دفتر سناتورهای آمریکایی خبر داد. در سال های اخیر به دلیل بدنامی سیاسی منافقین، دولت های غربی از این گروه تروریستی خواسته اند نیروهای مزدور را به صورت «سفیدکننده» آموزش دهند! رهگیری چندین اقدام سیاسی و ضد ایرانی در کشورهای غربی به خوبی ردپای منافقین را نشان می دهد. رهبران منافقین سازمان دهندگان کمپین هایی مانند چهارشنبه های سفید که به ترویج فحاشی می پردازند، کمپین تحریم ورزش ایران و تعدادی عملیات روانی با زمینه های ضد اسلامی هستند. یکی از بازماندگان این گروه تروریستی بدنام در خاطرات خود می نویسد: «اعضای باند رجوی در دهه 60 در خیابان ها تیراندازی کردند و یک پیرمرد 90 ساله و یک کودک سه ساله را کشتند. همین گروه هم اکنون در حال تغییر رنگ هستند و به جای پوشیدن لباس سازمانی در شبکه های اجتماعی پرسه می زنند و حملات مجازی انجام می دهند!

  آزمایشگاه‌های بیولوژیکی آمریکایی به اوکراین درز پیدا کردند

منافق سابق نوشت: «سازمان دستور انفجار «بمب اجتماعی» در ایران را صادر کرده است. نکته این بود که فشار از داخل افزایش یابد تا دولت با چرخش از بیرون (کمک های نظامی خارجی) سقوط کند. ماجرای عجیب این است که گروهی که روزی با استفاده از بمب های مغناطیسی دست ساز در خیابان های تهران مرتکب جنایت عمومی شده بودند، این روزها با پیچیدگی روزافزون، بستری در داخل آن ایجاد می کنند و نقش یک ناظر را به عنوان دشمن دروغین بازی می کنند. با گذشت زمان نشان داد که اقدامات تخریبی منافقین چیزی جز هزینه های سنگین برای دشمن نداشته است.

کمک ایران و اسرائیل به منافقین

البته این فقط یک شبکه پیچیده و آلوده منافقین نیست که با زیباسازی و ایجاد التقاط اطلاعاتی در کشورهای غربی سعی در رسیدن به اهداف شوم خود دارند. حسین هیکل، روزنامه‌نگار ارشد مصری در ژوئیه 1988 به الجزیره گفت که اخبار قابل تاملی وجود دارد. او گفت: «فقط دو روز قبل از انتخابات ایران، 18 هزار پیام در فیس بوک و توییتر درباره تقلب در انتخابات و لزوم اعتراضات خیابانی منتشر شد. این پیام ها توسط کاربران اسرائیلی ارسال شده است. از زمان سقوط رژیم پهلوی، دولت اسرائیل به طور کامل نفوذ استراتژیک خود را در ایران از دست داده و حتی هدف جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است».

افشاگری این روزنامه نگار برجسته مصری قابل تامل است چرا که سه روز پس از انتخابات، موسوی لاری وزیر کشور و محتشمی پور در نشست خبری در تهران با حضور رسانه های خارجی اعلام کردند که در انتخابات تقلب شده است و مردم باید در مجلس باقی بمانند. خیابان ها؛ محتشمی پور در این جلسه به شدت اعلام کرد که آمدن مردم به خیابان ها هشداری برای نظام بوده و تا ابطال همه صندوق ها انصراف نخواهیم داد!

  جدیدترین کراس اوور چینی موجود در بازار ایران + تصاویر

همزمان با پیام خارج از ایران، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا حمایت خود را از جنبش موسوم به جنبش سبز در ایران (رهبران شورشی) اعلام کرد، با آمریکایی ها تماس گرفت و درخواست کمک مالی کرد! کلینتون در پاسخ به این نامه خواستار بررسی نوع درخواست این رابط ایرانی و اجابت درخواست این فرد شد.

این میزان خیانت به کشور تنها در مورد افشای ایمیل های وزیر امور خارجه آمریکا باقی نماند، زیرا مدتی بعد یکی از ضدانقلاب فراری در لندن چندین فایل صوتی منتشر کرد که یکی از آنها از مهدی هاشمی رفسنجانی خواست تا کانالی را ارائه کند. ارتباط با آمریکا اعمال تحریم‌های جدید علیه مردم ایران، شورش‌ها را در آتش نگه می‌دارد!

کنگره آمریکا در سال ۱۳۸۸ به درخواست چنین اصلاح طلبانی تحریم های شدیدی را علیه مردم کشورمان اعمال کرد. مایکل لدین بعداً فاش کرد که جنبش سبز دارای شجره نامه ای از دهه 1980 است. معنای این کلمه برای مفسران سیاسی آشکار و تحریک کننده است. محسن کنگرلو مشاور امنیتی موسوی (یکی از رهبران قیام) گفت که در سال 1364 به آمریکایی ها پاسپورت ایرلندی دادیم که به تهران بیایند و با برخی از شخصیت های سیاسی ملاقات کنند و عمداً از آنها خواستیم پاسپورت جعلی بیاورند! در آن روزها برخی به واشنگتن اطلاعات غلط دادند و مدعی شدند که برخی در ایران آماده گفتگو با غرب هستند. در آن زمان امام (ره) به تنهایی در مقابل این قیام شدید ایستاد.

تکرار پندهای موذیانه

دادن اطلاعات نادرست به دشمن برای ایجاد فشار داخلی و خارجی بعداً دوباره تکرار می شود. جهت گیری هایی مانند خالی بودن خزانه، تمایل ایران به مذاکره بدون واسطه با آمریکا با اسم رمز کده و فروپاشی اقتصاد کشور بدون FATF از جمله مواردی است که لطمه بزرگی به کشور وارد کرده است. اگر ضدانقلاب با دادن اخبار جعلی به مقامات آمریکایی منجر به برنامه ریزی چندین عملیات سبک علیه جمهوری اسلامی ایران شد، شبکه ای از کارشناسان با پوشش ملی مضاعف در گذشته نه چندان دور سعی در نفوذ بر اقتدار نظام داشتند. فدیه خیانت چنین افرادی کمتر از عملیات منافقین در تنگه چهار زبر نیست.

  سفر غیرمنتظره هیئت امنیتی مصر به تل آویو با محوریت غزه

دیدگاهتان را بنویسید