چگونه شوهرت را بکشی

12387 خبر اولیه

بر اساس سرمقاله، یک نویسنده رمانتیک در آمریکا که پیش از این کتابی به نام چگونه شوهر خود را بکشید منتشر کرده بود، به اتهام قتل همسرش بازداشت شده است.

دادستان ها می گویند نانسی کرامپتون-بروفی، 71 ساله، از پورتلند، شوهر 63 ساله خود، دانیل بروفی، را پس از 27 سال زندگی مشترک کشت تا 1.4 میلیون دلار بیمه عمر دریافت کند.

در ژوئن 2018، همکاران دنیل بروفی جسد او را در آشپزخانه موسسه آشپزی اورگان، جایی که او به آموزش آشپزی می‌پردازد، پیدا کردند. کارآگاهان می گویند صبح هنگام آماده شدن برای کلاس، از ناحیه سینه و پشت او مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

پیش از این متهم با رد اتهام قتل به بازپرسان گفت که در زمان وقوع حادثه در خانه بوده است. او در سپتامبر همان سال پس از پیدا شدن در نزدیکی صحنه جنایت دستگیر شد.

کرامپتون-بروفی نویسنده ای پرکار بود که کتاب هایی درباره روابط عاطفی نوشت. موضوع اصلی کتاب های او رابطه «اشتباه» بود که «هرگز بهتر نشد».

کتاب «پلیس اشتباه» او درباره زنی است که هر روز ازدواج خود را به خیال پردازی درباره کشتن شوهرش می گذراند. در کتاب دیگرش، شوهر گناهکار، زنی سعی می کند با جعل مرگ خود از آزارگر خود فرار کند. کرمپتون برفی در کتاب دیگر خود، چگونه شوهر خود را بکشید، در مورد چگونگی خلاص شدن از شر یک زن می نویسد.

در نوامبر 2011، خانم کرامپتون-بروفی عکسی را در وبلاگ شخصی خود منتشر کرد که در آن عکس تعدادی سلاح وجود داشت و گفت که اگر شخصیت رمان عاشقانه او بخواهد شوهرش را بکشد، یکی را انتخاب می کند. او همچنین به شما توصیه کرد که قاتل را برای انجام کارهای کثیف استخدام نکنید زیرا “تعداد شگفت انگیزی از قاتل ها محل اختفای شما را برای پلیس فاش کرده اند.”

  بازار ارزهای دیجیتال دوباره رشد کرد

نویسنده همچنین این سم را “توصیه نمی شود” نامیده است زیرا “قابل ردیابی” است. او که به خاطر رمان‌های عاشقانه و جنایی شدیدش شناخته می‌شود، زمانی نوشت: «آرزوی مرگ برای مردم آسان‌تر از کشتن آن است. اما چیزی که من در مورد قتل می دانم این است که هر یک از ما زمانی قادر به انجام آن خواهیم بود که تحت فشار کافی قرار داشته باشیم.

پیش از این، کرامپتون-بروفی از پلیس خواسته بود تایید کند که او مظنون به قتل شوهرش نیست تا بتواند 40000 دلار در بیمه عمر شوهرش دریافت کند. با این حال، بازرسان بعدا متوجه شدند که او در واقع 1.4 میلیون دلار از صحنه دریافت کرده است.

اسناد دادگاه نشان می دهد که دوربین های جاده از مینی ون کرامپتون-بروفی در حال حرکت در نزدیکی موسسه آشپزی اورگان در حالی که گلوله های مرگبار شلیک می کرد، فیلمبرداری کردند.

وکیل نویسنده اتهام قتل را رد می کند و می گوید موکلش دلیلی برای کشتن همسرش نداشته و بین آنها “عشق” وجود داشته است.

خانم کرامپتون بروفی به استفاده غیرقانونی از سلاح گرم و قتل متهم شده است. انتظار می رود محاکمه علیه او هفت هفته طول بکشد.

منبع: یورونیوز

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید