چگونه نخبگان اقتصاد شهری کوچک را متحول کردند

10017 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، رئیس شورای شهربابک در دیدار با جمعی از نخبگان شهربابک با بیان اینکه در کارهای فرهنگی و مدنی خلاء پژوهشی داشتیم، افزود: شهربابک دارای خلاء است. بسیاری از نخبگان که می توانند از ایده های آنها استفاده کنند.”

احمد طالبیان گفت: ارتقای شورا یکی از شعارهای این دوره از شورای شهربابک است که بر اساس آن با اجرای طرح شورای منطقه، مردم باید به جایگاه اصلی خود بازگردند. وارد میدان شوید و کار کنید.»

وی علم مدیریت شهری را یکی دیگر از شعارهای شورای شهربابک خواند و گفت: مشاوران مختلفی در حوزه های مختلف در شورای شهربابک حضور دارند.

طالبیان با بیان اینکه بدون هیچ گرایشی بانک نخبگان شهربابک را در هیئت مدیره شهربابک تشکیل می دهیم، گفت: به دنبال نخبگان و متخصصان شهربابک هستیم که از دانش و توانایی آنها بهره مند شوند و ما همچنین از ایده های مهم استقبال می کنیم.”

وی راه اندازی دفتر تسهیل تولید در شورای شهربابک را برشمرد و ابراز امیدواری کرد که پژوهش در کشور ما به یک اصل تبدیل شود.

رئیس شورای شهربابک خاطرنشان کرد: اگر دشمنان دقیق به ما ضربه زدند به دلیل تحقیقات دقیقی است که در کشور ما انجام داده اند.

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات شهرستان باید به سراغ نخبگان برویم خاطرنشان کرد: متاسفانه ما یاد نگرفته ایم که از دانش نخبگان خود به درستی استفاده کنیم و زمانی که از توانایی های آنها استفاده نکنیم به کشورهای دیگر می روند. خدمات “.

پایان /

  جزئیات سهم و بخشودگی تخلفات رانندگی تا پایان دی ماه

دیدگاهتان را بنویسید