چگونه یک حساب جدید کالاف دیوتی موبایل ایجاد کنیم

در این مقاله از این صفحه نحوه ایجاد اکانت کالاف دیوتی موبایل را خواهیم دید. کالااف دیوتی موبایل نام بازی شیک و سرگرم کننده تیراندازی است که در سراسر جهان در بین افراد در هر سنی محبوبیت پیدا کرده است. وجود این بازی بر روی پلتفرم های اندروید و iOS و آزمایش هایی مانند Game Loop از مزایای بازی است. کالاف دیوتی موبایل ترکیبی هیجان انگیز از بازی های چند نفره و مبارزه ای را برای مردم به ارمغان آورد.

چگونه یک حساب جدید کالاف دیوتی موبایل ایجاد کنیم

یک حساب کاربری جدید Activision ایجاد کنید

حساب Call of Mobile دو راه برای ایجاد حساب Activision وجود دارد: یکی در خود بازی Call of Service، دیگری استفاده از وب سایت Activision است که در اینجا توضیح داده شده است. Activision به بازیکنان این امکان را می دهد تا حساب های PlayStation، Xbox Live، Steam و Battle.net خود را به حساب Activision خود پیوند دهند. یکی از مزایای پیوند دادن حساب ها، امکان ورود به حساب کاربری با استفاده از همان حساب پلتفرمی است که بار اول لینک شده بود. پیشنهاد می کنیم یک نام عالی برای قاب گوشی موبایل خود انتخاب کنید.

برای مثال، فرض کنید رمز عبور حساب Activision خود را فراموش کرده اید یا دیگر به آدرس ایمیل مرتبط با حساب خود دسترسی ندارید. در این صورت، می توانید با استفاده از اعتبارنامه های PlayStation، Xbox Live، Steam یا Battlenet وارد حساب Activision خود شوید تا رمز عبور خود را به روز کنید یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. این سرویس به ویژه در صورتی مفید است که رمز عبور حساب خود را بدون اطلاع خود تغییر دهید.

  مرحله سوم آزمایش بالینی واکسن نورا آغاز شد

ساخت اکانت اکتیویژن در خود بازی

برای ایجاد اکانت موبایل Calaf Duty بر روی هر پلتفرمی، اندروید، iOS یا شبیه سازهایی مانند Game loop، پس از نصب بازی، منتظر دانلود کامل آن باشید. اگر برای اولین بار است که وارد سیستم می شوید، دانلود فایل های لازم ممکن است چند دقیقه طول بکشد، پس لطفا صبور باشید. پس از نصب کامل با سه گزینه Guest، Call of Duty و Facebook مواجه خواهید شد و در این قسمت باید Call of Duty را انتخاب کنید.

%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA %D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA %D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86 %D8%AF%D8%B1 %D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C %DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%81 %D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%AA%DB%8C خبر اولیه

در این مرحله وارد صفحه لاگین می شوید. سپس باید SUBSCRIBE یا CREATE KATO را در پایین صفحه انتخاب کنید، سپس وارد صفحه ثبت نام می شوید، اطلاعات مورد نیاز در این قسمت عبارتند از:
پست الکترونیک
کلمه عبور
محل
مشاوره برای یک مکان یا منطقه
در قسمت Location یا Region می توانید ایران را انتخاب کنید. اما به دلیل پینگ بالا می تواند بسیار کند و کند بازی کند، در این صورت می توانید ایالات متحده آمریکا یا هند را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر هر دو را انتخاب کنید، ممکن است نیاز به هک فیلتر برای دسترسی به بازی با استفاده از آدرس IP آن کشور داشته باشید. اما امتیازات غیر از پینگ کم را می توان به صورت تصادفی مانند سلاح ها یا قهرمانان حماسی ارائه داد.

قیمت آیتم های درون بازی بسته به منطقه ای که افراد در آن قرار دارند ممکن است متفاوت باشد. قیمت ها در آمریکا، اروپا، آسیا و هند از بالاتر تا پایین تر متغیر است. به عنوان مثال، Battle Pass در منطقه هند به CP کمتری نیاز دارد. در نتیجه هزینه کمتری دارد، یعنی هنگام خرید باید cp کمتری بخرید. بنابراین مردم باید هنگام ایجاد حساب کالاف دیوتی موبایل بسیار مراقب باشند.

  بهترین راه برای نوشتن اسکریپت گرافیک کارتونی چیست؟

پس از ارائه اطلاعات مورد نیاز، گزینه I am not a robot information را تیک بزنید و گزینه REGISTER را بزنید سپس نام کاربری مورد نظر خود را انتخاب کنید، به راحتی می توانید موبایل خود را بسازید و وارد بازی شوید. تبدیل شدن توجه داشته باشید که چک باکس اول اختیاری است و می توان آن را خالی گذاشت.

%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA %D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86 خبر اولیه

یک حساب Activision از طریق سایت ایجاد کنید

هنگام ایجاد حساب موبایل Callaf Duty، اگر می خواهید حساب Activision خود را با استفاده از وب سایت اصلی ایجاد کنید، ابتدا وارد com.s.actividion شوید و روی SIGN UP در بالا سمت راست کلیک کنید. سپس آدرس ایمیل خود را دو بار وارد کنید و روی ثبت کلیک کنید! و وارد صفحه بعدی شوید.

در این قسمت باید Activision ID را انتخاب کرده و با نام و نام خانوادگی خود وارد شوید. این شناسه را در جای امنی نگه دارید تا دفعه بعد دچار مشکل نشوید. هنگامی که این فیلدها را پر کردید، روی Next کلیک کنید و به صفحه ای هدایت می شوید که تاریخ تولد و مکان شما را می خواهد. اگر از منطقه ای غیر از ایران استفاده می کنید، برای دسترسی به بازی نیاز به مسدود کننده دارید.

اگر کیس وظیفه شما بالا نمی رود به مقاله چرا قاب موبایل وظیفه بالا می آید و بالا نمی رود بروید.

چگونه یک حساب مهمان را به Activision پیوند دهیم

پس از ساختن اکانت مهمان Callaf Duty Mobile می توانید آن را به اکانت اکتیویژن خود پیوند دهید تا به کار خود ادامه دهید و پیشرفت خود را در بازی ذخیره کنید، برای این منظور پس از ورود به بازی به تنظیمات رفته و بر روی گزینه more کلیک کنید یا گزینه زرد را انتخاب کنید. لینک و سپس call of duty. این شما را به صفحه ورود به سیستم Activision هدایت می کند، اگر حساب Activision دارید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر اکانت فعال ندارید، گزینه REGISTER را انتخاب کرده و مراحل ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل اکتیویژن را دنبال کنید.

  واکنش صریح چین به تحریم های ضد ایرانی آمریکا

لطفاً توجه داشته باشید که پیشرفت Call of Duty Mobile شما به حساب اصلی Activision/Call of Duty که پیوند داده‌اید مرتبط می‌شود. پس از پیوند، حساب اکتیویژن قابل حذف نیست و اگر بخواهید به جزئیات اکانت دیگری دسترسی داشته باشید، پیشرفت آن حساب به اکانت اکتیویژن دیگری منتقل نخواهد شد.

بازیابی حساب موبایل Callaf duty

اگر تا به حال گوشی خود را تغییر داده اید یا بازی را مجددا نصب کرده اید، حتما باید اکانت خود را بازیابی کنید، آموزش بازیابی اکانت کالاف خود را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید