چیزهایی که تلفن همراه شما را منفجر می کند!

انجام برخی کارها هنگام شارژ تلفن همراه می تواند منجر به حوادثی شود که جان کاربر را به خطر می اندازد.

صاحبان تلفن همراه گاهی اوقات مرتکب اشتباهاتی می شوند که می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای آنها به همراه داشته باشد. بنابراین توصیه می شود هنگام شارژ تلفن همراه خود از انجام این هفت مورد خودداری کنید:

1. وقتی در رختخواب هستید گوشی خود را به شارژر وصل نکنید. این کار دمای تلفن همراه را بالا می برد و خطرناک است. همچنین هرگز گوشی را زیر بالش قرار ندهید.

2. از شارژر اصلی تلفن همراه خود برای جلوگیری از انفجار آن استفاده کنید، زیرا شارژرهای مختلف باعث انفجار دما و باتری تلفن همراه شما می شوند.

3. تلفن همراه خود را از فروشگاه های اینترنتی معتبر تهیه کنید و به سایت های غیر معتبری که نسخه های بی کیفیت می فروشند اعتماد نکنید.

4. در تابستان و زمانی که دما بالاست دقت کنید که دمای موبایل هنگام شارژ بالا نرود. در این حالت گوشی را خاموش کنید و اجازه دهید باتری خنک شود و دوباره آن را به برق وصل کنید.

5. تلفن همراه خود را برای مدت طولانی در مکان هایی با دمای بالا یا نزدیک بخاری و صفحه نمایش مسافت پیموده شده و یا زمانی که زیر نور آفتاب هستید شارژ نکنید.

6. باتری گوشی موبایل قلب تپنده آن است. بنابراین اگر باتری اصلی را تعویض می کنید، مراقب نسخه های غیر اورجینال باشید که معمولاً تصادفی هستند.

  رئیس قانون رتبه بندی معلمان از اجرا خبر داد

7. تلفن همراه خود را در جیب پشت شلوار خود قرار ندهید، زیرا ممکن است به سرقت رفته و هنگام نشستن روی آن گوشی و باتری آن را فراموش کرده و به آن آسیب برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید