کارکنان بانک سپه به عنوان عناصر کلیدی حرکت رزمی برای انجام ماموریت های محوله

گروه اقتصادی – رجانیوز: دکتر ابراهیمی بر لزوم صیانت از دستاوردهای بزرگ بانک سپه و تمرکز بر ماموریت های خطیر آینده این بانک تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، دکتر آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه صبح امروز (شنبه 25 اردیبهشت) با حضور در سالن آمفی تئاتر سپهبد قاسم با مدیران کارکنان و منابع انسانی منطقه واستان دیدار و گفتگوی 6 ساعته داشت. سلیمانی، بانک سپه پاسداری از دستاوردهای بزرگ اولین بانک ایرانی و تمرکز بر ماموریت های مهم آینده این بانک امروز بر عهده همه کارکنان است.

دکتر ابراهیمی یکی از ماموریت های مهم بانک را که با درگیری کارکنان بانک سپه با موفقیت انجام شد، نهایی شدن طرح ادغام ملی را کاری پیچیده و چند بعدی می داند. مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اهمیت طرح تحول فناوری اطلاعات و یکپارچه‌سازی سیستم‌های بانک سپه گفت: این کار بزرگ که با درایت و هوشمندی در بانک سپه با موفقیت انجام شد، مدل بیرونی ندارد و در نظام بانکی ایران بی‌نظیر است.

وی با تشکر از زحمات مدیران و کارکنان بانک خاطرنشان کرد: اقدامات انجام شده در بزرگترین بانک کشور همواره مورد توجه کارکنان و مردم به عنوان مشتریان بانک بوده و نیازمند مراقبت و پاسداری از این دستاوردها هستیم. “

دکتر ابراهیمی به بررسی برنامه راهبردی تحول بانک در افق 1404 پرداخت و بر ماموریت های خطیر اقتصادی که کارکنان نظام بر اساس شایستگی و توان بانک سپه بر عهده این بانک گذاشته اند، پرداخت و گفت: امروز شرع بانک سپه است. در خدمت مردم که حاصل تغییر نگرش مردم و مسئولان به توانمندی های این بانک است و این وظیفه نیازمند مدیران و کارکنان اولین بانک ایرانی و بزرگترین بانک کشور با اتحاد است. همدلی و تلاش مضاعف برای پاسخگویی به اعتماد مردم و نظام.و مثل همیشه سربلند باشید.

  تصمیمات جدیدی برای کاهش قیمت مرغ منجمد گرفته شده است

* هیچ اولویتی بالاتر از معیشت و رفاه کارکنان نیست
مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اهمیت نیروی کار به عنوان مهمترین سرمایه بانک گفت: احساس نارضایتی کنید. “

دکتر ابراهیمی افزود مدیران استانی موظف به رسیدگی به مشکلات کارکنان و پاسخگویی به سوالات آنان هستند.

وی خطاب به کارکنان این بانک گفت: از کارکنان انتظار می رود با درک صحیح از روند ادغام در بانک سپه و بر اساس دستورالعمل ها و چارچوب های قانونی، با صبر و حوصله، مدیران را قادر به پیگیری مشکلات و مسائل کنند. برای رفاه و معیشت آنها هزینه کنید و مطمئن باشید که مدیران بانک از هیچ تلاشی برای بهبود وضعیت کارکنان دریغ نمی کنند.

مدیرعامل بانک سپه حفظ کرامت بانک و کارکنان آن و جلوگیری از تبعیض و بی عدالتی را از دیگر اولویت های این بانک برشمرد و از برگزاری مجامع بانکی در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر ابراهیمی بر لزوم ادغام ساختار معاونت های رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش در منابع انسانی بانک تاکید کرد و از ایجاد مدیریت در مجموعه سرمایه انسانی برای مسئولیت های آتی بانک خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید