کارگردان جیمز باند به تجاوز جنسی متهم شده است

به گفته رجانی، کری فوکوناگا توسط چندین زن متهم به تجاوز و آزار جنسی با بازیگران و عوامل فیلم هایی که می سازد، شده است.

منابعی که در شش سال گذشته با فوکوناگا کار کرده اند، دیروز (سه شنبه، 10 ژوئن) در مقاله ای که در مجله رولینگ استون منتشر شد، می گویند که این کارگردان 44 ساله بارها از مرز کار حرفه ای عبور کرده است.

بر اساس این مقاله، فوکوناگا که کارگردان فیلم «زمانی برای مردن نیست» از فیلم‌هایش به عنوان فرصتی برای برقراری رابطه جنسی با زنان جوانی که بخشی از بازیگران بودند استفاده می‌کند.

فوکوناگا این اتهامات را رد کرد.

ریچل واینبرگ که در سال 2016 در پشت صحنه تبلیغاتی برای سامسونگ با فوکوناگا ملاقات کرد، اوایل این ماه کارگردان و نویسنده آمریکایی را به خیانت به زنان جوان متهم کرد.

واینبرگ، ستاره سریال بتی شبکه HBO در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سال هاست که از او می ترسم. این مرد قلدری است که سال هاست این کار را می کند. خانم ها باهوش باشید

داستان زمانی شکل گرفت که مارگارت کووالی، ستاره فیلم روزی روزگاری در هالیوود که در سال 2017 با فوکوناگا رابطه عاشقانه داشت، این پست واینبرگ را لایک کرد.

کریستین فارست بازیگر نروژی نیز اظهارات واینبرگ را به همراه پست هایش در مورد علائم و نشانه های سوء استفاده و کلاهبرداری در استوری اینستاگرام خود بازنشر کرد.

واینبرگ پست خواهران هانا و کایلی لوچ را که با فوکوناگا در مینی سریال دیوانه وار کار می کردند تشویق کرد تا یک قدم به عقب بروند و سکوت خود را در مورد سوء استفاده کارگردان بشکنند.

  نتایج یک مطالعه سرمایه گذاری در ایران / کجا سرمایه گذاری می کنید؟

فوکوناگا در سال 2014 برای کارگردانی فصل اول سریال The True Detective با بازی وودی هارلسون و متیو مک کانهی برنده جایزه امی شد. او در سال 2015 فیلم معروف «حیوانات بی وطن» را با بازی ادریس آلبا ساخت و سال گذشته اولین آمریکایی بود که با «زمانی برای مردن» فیلم جیمز باند را ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید