کانون هواداران کتاب سه ساله است

بر اساس گزارش ها رجانیوز همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، جشن سومین سالگرد تاسیس کانون دوستداران کتاب با حضور اعضای این کانون و جمعی از اهالی کتاب و کتابخوانی برگزار شد. این مراسم با حضور محمدعلی مرادیان، مدیرکل دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه ریزی و کتابخوانی وزارت ارشاد، فاطمه سلیمانی ازندریانی و برخی از فعالان حوزه کتاب در کتابفروشی بین المللی برگزار شد.

مدیرکل دفتر پژوهش و برنامه ریزی فرهنگی با ابراز خرسندی از تشکیل و فعالیت این گروه خودجوش و جهادی، گفت: در این مدت صفحاتی که به تبلیغ کتاب می پردازند بسیار زیاد و قابل استفاده است. صفحه مجازی کانون علاقه مندان کتاب نیز یکی از پیشگامان در این زمینه است. امسال تعداد این صفحات بسیار کم و کم بود. البته در انتخاب کتاب سالم و خوب در فضای مجازی مراجعاتی وجود دارد و تا پیشرفت و تاثیرگذاری راه زیادی در پیش دارند؛ اما باشگاه هواداران کتاب راه درازی را پیموده است.

مرادیان قدرت این گروه را یک فعالیت جهادی و عدم وابستگی به ارگان ها و سازمان ها دانست و از تلاش ها برای حفظ استقلال این گروه تقدیر کرد.

در این مراسم گزارشی از فعالیت ها و معرفی سه ساله کانون دوستداران کتاب ارائه و از فعالان و حامیان این گروه جهادی در عرصه کتاب تقدیر شد.

آتن پیام/

  در جاده های چند استان بارش برف و باران پیش بینی می شود

دیدگاهتان را بنویسید