کاهش نرخ ارز در روزهای آینده به دلیل کاهش هیجانات / مشکلی برای عرضه ارز وجود ندارد

گروه اقتصادی رجانیوز:«احمد لواسانی» در گفت وگویی درباره وضعیت بازار ارز گفت: تمهیداتی که بانک مرکزی برای بازار ارز در نظر گرفته است نشان می دهد که برنامه ای برای کنترل بازار ارز در شرایط فعلی وجود دارد، هرچند باید لازم به ذکر است که عوامل داخلی و خارجی به بازار دامن زده است.

وی با بیان اینکه انتظار داریم در روزهای آینده روند بازار مثبت باشد، افزود: معاملات ارزی در شبکه های مجاز روان است و اختلالی ایجاد نمی شود. فعالان اقتصادی می توانند ارز مورد نیاز خود را برای واردات کالا تهیه کنند، هرچند نرخ ارز کمی افزایش یافته است.

دبیر سابق کانون صرافی تصریح کرد: متقاضیان می توانند در شبکه خرده فروشی و اسکناس نیز نیاز خود را برآورده کنند.

نوسانات اخیر در بازار ارز کاذب و هیجانی است

لواسانی تاکید کرد: مشکل در بازار غیررسمی است که مردم برای جو روانی و حفظ ارزش دارایی خود وارد می شوند در نتیجه با افزایش تقاضا مواجه هستیم و امیدواریم عرضه در این بازار افزایش یابد.

وی با تاکید بر اینکه بحث روانی همیشه در بازار ارز تاثیر داشته است، گفت: بحث دیگر این است که نامزدها در این زمینه مشکل دارند و با توجه به امکانات بانک ارزی این مشکل در آینده حل خواهد شد. روزها و مشکلات حل خواهد شد.

  غذا دادن به سگ ها دلیل افزایش نجومی تولید مثل آنهاست/ تعداد سگ های بی خانمان از مرز 2 میلیون گذشت/ تهران حدود 5 تا 6 هزار سگ بدون صاحب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید