کره نیز در عمده فروشان آلمانی یافت نمی شود

به گزارش سرمقاله، ارزیابی های محل از شهرهای آلمان نشان می دهد که روغن خوراکی در مغازه های آلمان کمیاب است و شهروندان برای تهیه آن با مشکلات زیادی مواجه هستند.

این کمبود به اندازه عمده فروشان است. همانطور که در زیر نشان داده شده است؛ روغن خوراکی یافت نمی شود، علت این کمبود جدی ممکن است عواقب جنگ در اوکراین باشد، اما از نظر فنی نمی توان آن را توضیح داد، زیرا جنگ در اوکراین هیچ ارتباط مهم و مستقیمی با آلمان ندارد. مگر اینکه شهروندان آلمانی به دلیل ترس از گرسنگی و کمبود مواد غذایی انبارهای خود را راه اندازی کنند.

12493 خبر اولیه

اخبار رسیده به جدول بازار تحریریه نشان می دهد که شرایط مشابهی در برخی دیگر از کشورهای اروپایی مانند بلژیک به وضوح حاکم بوده است.

دولت اولاف-شولتز در حفظ میراث آنگلا مرکل در حفظ موازنه منفی بین روسیه و ناتو شکست خورده است و در نتیجه سالانه 100 میلیارد یورو برای مقابله با نظامی گری جدید در اروپای شرقی اختصاص می دهد، رقمی که طبیعتاً باید از هزینه های عمرانی ناشی شود. و مزایای اجتماعی یا مالیاتی.

پایان /

  طی دو هفته آینده تولید خودرو افزایش می یابد/ ساختار مالی ایران، خودرو و سایپا اصلاح می شود/ چرا یک خودروساز باید شرکت ساختمانی داشته باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید