کرواسی 2 – مراکش 1 / پایان خوش برای دوستان مودریچ

گروه ورزشی رجانیوز: در دیدار مقدماتی جام جهانی 2022 قطر دو تیم ملی کرواسی و مراکش به مصاف یکدیگر رفتند که گزارشی از این دیدار را در زیر می خوانید:

داور: عبدالرحمن الجاسم (قطر)

ورزشگاه: خلیفه

گل: یوسکو گواردیول (دقیقه 7) و میسلاو اورسیچ (دقیقه 42) برای کرواسی و اشرف دری (دقیقه 8) برای مراکش.

کارت زرد: عزالدین اوناهی (دقیقه 69) و سلیم املاح (دقیقه 84) برای مراکش

ترکیب کرواسی: دومینیک لیواکوویچ (دروازه بان)، جوزپ استانیسیچ، ایوان پریشیچ، لورو مایر (دقیقه 66 – ماریو پاسالیچ)، متئو کواچیچ، آندره کراماریچ (دقیقه 61 – نیکولا ولاسیچ)، لوکا مودریچ، مارکو لیواجا (دقیقه 1 – 66 بورنوویچ) ))، میسلاو اورسیچ (90+5 دقیقه – کریستین ژاکیچ)، یوسکو گواردیول و جوزپ سوتالو.

ترکیب مراکش: یاسین بونو (دروازه بان)، جواد الامیک (دقیقه 67 – سلیم امله)، اشرف دری (دقیقه 64 – بدر بننون)، اشرف حکیمی، یحیی عطیه الله، سفیان امربات، عبدالحمید صابیری (دقیقه 45 سحیر – الیاس). بلال الکونوس (دقیقه 56 – عزالدین اوناهی)، حکیم زیاش، سفیان بوفل (دقیقه 64 – انس الزروری) و یوسف النصیری.

نیمه اول

این دیدار از ساعت 18:30 با سوت داور قطری آغاز شد.

در دقیقه 2 این دیدار یاسین بونو بر اثر اشتباه در محوطه جریمه قصد داشت دروازه خودی را باز کند که ضربه این بازیکن به کرنر رفت تا دروازه بان خطای مهلکی را دفع کند.

در دقیقه 7 این دیدار یوسکو گواردیول توانست با ضربه سر در محوطه جریمه مراکش گل زودهنگام این دیدار را به ثمر برساند تا بازی با برتری یک بر صفر کرواسی ادامه یابد.

  اعلام لیست نقل و انتقالات استقلال در نیم فصل

مراکش یک دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند. با پاس مراکشی از سمت راست محوطه جریمه کرواسی، اشرف دری در قسمت تساوی بازی موفق به گلزنی شد.

حملات تیم ملی کرواسی پس از تساوی ادامه داشت و در دقیقه 18 بازی کراماریچ با پاس ایوان پارسیچ صاحب موقعیت شد اما بونو موفق شد ضربه این بازیکن را مهار کند.

در دقیقه 24 این دیدار لوکا مودریچ حرکت انفرادی زیبایی در پشت محوطه جریمه مراکش انجام داد اما ضربه این بازیکن در دو مرحله با بونو مواجه شد.

در دقیقه 37 این دیدار یوسف النصیری می توانست برای دومین بار دروازه کرواسی را باز کند که حکیم ضیاش از روی کرنر ارسال کرد اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 40 این دیدار حکیم زیاش از پشت محوطه جریمه کرواسی به سمت دروازه لیواکوویچ ارسال کرد که ضربه این فوتبالیست با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

میسلاو اورشیچ در دقیقه 42 این دیدار در محوطه جریمه مراکش صاحب توپ و موقعیت خود شد و موفق شد با ضربه فنی دیدنی گل دوم کرواسی را به ثمر برساند.

این دیدار در پایان نیمه اول با برتری 2-1 کرواسی به پایان رسید.

نیمه دوم

با اشاره داور نیمه دوم آغاز شد.

در ابتدای نیمه دوم این دیدار در دقیقه 46 اورشیچ بار دیگر دروازه مراکش را تهدید کرد. او از پشت محوطه جریمه مراکش به سمت دروازه بونو شوت زد که با واکنش بونو ضربه او مهار شد.

  با احترام به رئیس کمیته پشتیبانی بانک ملت

تا اواسط نیمه دوم، بازی موقعیت خاصی نداشت و کرواسی نیز موقعیت های نیمه و نیمه خود را از دست داد و بیشتر سعی کرد از دروازه پیروزی خود دفاع کند.

در دقیقه 71 این دیدار نیکولا ولاسیچ اولین فرصت گلزنی خود را امتحان کرد اما ضربه این بازیکن از پشت محوطه جریمه مراکش از کنار دروازه بونو به بیرون رفت.

در دقیقه 75 این دیدار اشرف حکیمی با ورود به محوطه جریمه کرواسی توسط بازیکن حریف سرنگون شد. در این مرحله بازیکنان مراکش به پنالتی اعتقاد داشتند اما داور تصمیم به ادامه بازی گرفت. قبل از آن موقعیت، صحنه مشکوک دیگری در محوطه جریمه مراکش به سود شاگردان دالیچ رقم خورد که داور پنالتی را باور نکرد.

در دقیقه 86 این دیدار کواچیچ پس از بازی اوریسیچ در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد اما ضربه این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 5+90، سلیم املاح با یک ضربه از سمت چپ محوطه جریمه کرواسی صاحب موقعیت بسیار خوبی شد اما ضربه سر این فوتبالیست راه به جایی نبرد.

مراکش تا دقایق پایانی این دیدار تلاش زیادی کرد تا راهی برای دروازه کرواسی پیدا کند اما تلاش این تیم به جایی نرسید تا این دیدار در نهایت با نتیجه 2-1 به سود کرواسی به پایان برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید