کشف جسد یک هیولا جنجال به پا کرد + عکس

بر اساس سرمقاله، چند روز پیش، الکس تان، ساکن کوئینزلند، ویدئویی را از ساحل مارکیدور به اشتراک گذاشت که بدن در حال پوسیدگی یک حیوان ناشناس را نشان می داد. این جسد با سر بدون پوست، بدن متورم، دم بلند و پنجه، بیشتر شبیه یک حیوان افسانه ای بود تا یک حیوان واقعی!

او توضیح می دهد: «به چیز عجیبی برخوردم. این یکی از چیزهایی است که بعضی ها وقتی می گفتند ما موجودات فضایی پیدا کردیم دیدند!

در قسمت نظرات پست اینستاگرام الکس، کاربران حدس های خود را انجام دادند. برخی بر این باورند که این جسد یک جسد است; اما کاربرانی هم بودند که فکر می کردند این یک کانگورو یا حتی یک موجود فضایی است. برخی دیگر چوپاکابرا را کیسه‌دار گمشده نامیدند.

اما علیرغم اشاره به بیگانگان، خود الکس چنین تصوری ندارد و به تریاک متکی است. او در مصاحبه ای گفت: «این حیوان دسته هایی مانند انسان داشت. دم مارمولک بلند، بینی تریاک مانند و خز سیاه!

کارشناسان هنوز برای شناسایی این موجود مرموز به نتیجه ای نرسیده اند. این تشخیص توسط راسل بیکنل، زیست شناس دریایی در دانشگاه نیوانگلند استرالیا، یک کانگورو یا والابی انجام شد. البته به گفته وی این جسد هر چه که بوده ظاهرا در طوفان اخیر به دریا افتاده و کاملا از آب اشباع شده است.

سیندی اینگلزبل، مدیر بخش پستانداران در موزه استرالیا، گفت: “من فکر می کنم که ممکن است Trichosurus vulpecula باشد که خز خود را از دست داده است.”

12401 خبر اولیه

البته این اولین بار نیست که یک موجود عجیب در مناطق ساحلی کشف می شود. به عنوان مثال در سال 2013، کشف یک ماهی مرکب 10 متری در سواحل اسپانیا سروصدا به پا کرد. حتی در سال 2020، حیات دریایی بیشتری در آفریقای جنوبی کشف شد و زیست شناسان آن را به عنوان ماهی مرکب غول پیکر (Architeuthis dux)، بزرگترین موجود آبزی بی مهره شناسایی کرده اند.

  ساخت آلاچیق فلزی و شرایط اجرای آلاچیق فلزی: دکوراسیون سقف

سواحل کالیفرنیا بدون چنین موجوداتی نبود. کمتر از یک سال پیش، یک سر ترسناک از یک ماهی سیاه در این منطقه پیدا شد که بعدها مشخص شد “فوتبال آرام” است. در سال 2015، جسد یک هیولای دریایی در ایالت مین آمریکا کشف شد که محققان آن را یک کوسه شناسایی کردند.

با این حال، در تمام موارد، در نهایت حیوان ناشناخته شناسایی شد. باید منتظر ماند و دید جسد تازه کشف شده در استرالیا متعلق به چه چیزی است. اما هر چه هست فضا نیست!

منبع: گجت نیوز

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید