کشف پایگاه های پهپادی سپاه برای اولین بار / قدرت شلیک موشکی سپاه بیش از 7 برابر شد

رجانیوز_گروه دفاع: همزمان با اعیاد شعبانیه و در آستانه روز پاسدار از دو فروند موشک و پهپاد نیروی هوافضای سپاه رونمایی شد که با حضور فرمانده کل سپاه وارد چرخه عملیاتی شد. عمومی. حسین سلام.

این پایگاه‌های تونلی که در دل کوه‌های مرتفع ساخته شده‌اند، دارای سیستم‌های موشکی زمین به زمین با تجهیزات مدرن و همچنین پهپادهای تهاجمی است که به شبکه‌های راداری و دفاعی دشمن به رهبری نیروهای جوان و با انگیزه انقلابی نفوذ می‌کنند. به سنگر ایران اسلامی در برابر دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی تبدیل شده است.

این اولین بار است که نیروی هوافضای سپاه یک پایگاه پهپاد زیرزمینی را کشف می کند.

وجود پهپادها با برد 2000 کیلومتر، سکوهای پرتاب موشک های دو سرنشین، سکوهای پرتاب چند هواپیما برای دقت و کیفیت ترکیب این سامانه ها که اخیراً در تعالیم هفدهم پیامبر اکرم (ص) به نمایش گذاشته شد، نشان می دهد. کارایی باورنکردنی این پایگاه ها در دفاع و حراست از امنیت ایران اسلامی و ملت ایران در برابر هر تهدیدی.

سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در بازدید سرلشکر سلامی از پایگاه های زیرزمینی موشکی و پهپادی گزارشی از اقدامات و دستاوردهای جدید سپاه ارائه کرد.

سردار امیرعلی حاجی زاده در مراسم افتتاحیه دو پایگاه جدید موشکی و پهپاد سپاه گفت:

وی افزود: در حال حاضر می توانیم 60 پهپاد را در این پایگاه به پرواز در آوریم و چون برد این پهپادها زیاد و نامحدود است، محدودیتی برای هدف نداریم و می توانیم به هر هدف دشمن ضربه بزنیم.

  توجه: از بازداشت قبل از تحقیقات خودداری کنید

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه قدرت ما به صورت لگاریتمی افزایش یافته است، گفت: قدرت شلیک موشک و شلیک همزمان ما بیش از 6 تا 7 برابر شده و زمان آماده سازی و فاصله شلیک نیز کاهش چشمگیری داشته است.

سردار حاجی زاده گفت و گوهای دشمن درباره قدرت پهپادهای سپاه را نشانه افزایش تنوع نیروهای ایران عنوان کرد.

منبع: سپاه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید