کشف ۱۹ قبضه کلاشینکف در مرز دلران

فرمانده انتظامی مرزبانی از کشف ۱۹ قبضه سلاح کلاشینکف، ۸۵۷ فشنگ فشنگ و ۳ تیغه خشاب مربوطه از مرزبانان هنگ مرزی دلران خبر داد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش پایگاه خبری پلیس، گروهبان احمدعلی گدرزی فرمانده مرزبانی مرزبانی کشور گفت: در پی اطلاعات مرزبانی مبنی بر قصد تعدادی قاچاقچی اسلحه و مهمات برای ورود به مرزهای میهن اسلامی، عملیات انجام شد. اکیپ های هنگ مرزی دلران بلافاصله به مسیرهای ورود احتمالی قاچاقچیان اعزام و پس از انجام اقدامات شناسایی و کمین در منطقه مورد نظر، متوجه تعدادی قاچاقچی شدند که قصد ورود به مرزهای ایران اسلامی را داشتند.

فرمانده مرزبانی کشور افزود: قاچاقچیان بدون توجه به تذکرات مرزبانان با سوء استفاده از تاریکی شب و سختی های منطقه از محل متواری شدند و مرزبانان پس از بررسی محل. و در بازرسی از کیسه های بقایای قاچاقچیان، ۱۹ قبضه کلاشینکف، ۸۵۷ قبضه فشنگ به همراه ۳ عدد تیغه خشاب مربوطه کشف کردند.

سردار گودرزی با بیان اینکه تلاش ماموران مرزبانی برای شناسایی و دستگیری متهمان با تذکر به قاچاقچیان و تمامی افرادی که قصد برهم زدن امنیت منطقه را دارند، ادامه دارد، گفت: مبارزه بی امان با قاچاق اسلحه و مهمات از اولویت های کاری است. اهداف مرزبانی در دستور کار این فرماندهی قرار گرفته و با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی در پاسگاه های مرزی عرصه را بر قاچاقچیان و مجرمان تنگ خواهیم کرد.

  بازنشستگان 6 استان به نوبه خود در پایان خدمت پاداش دریافت می کنند

دیدگاهتان را بنویسید