کمبود شیر خشک در آمریکا بحران سیاسی ایجاد نکرد!

طبق سرمقاله، فرض کنید در ایران کمبود شدید شیرخشک وجود دارد، در این صورت چه تعداد از شبکه‌های معاند خارجی، فاحشه‌های سیاسی داخلی، سلبریتی‌ها و چهره‌های سایبری انواع اتهامات را به سیستم وارد می‌کنند و حتی برق ایجاد می‌کنند که مجبور به ایجاد برق می‌شود. جدایی در کنار اما در حال حاضر در آمریکا نیز همین اتفاق افتاده است، اما بسیاری از رسانه های ایرانی حتی به آن پرداخته نیستند.

گاردین می نویسد که کمبود شیرخشک در ایالات متحده تولیدکنندگان را تحت تاثیر قرار داده و والدین را ناامید کرده است.

سی ان ان و یو اس ای تودی همچنین گزارش دادند که در هفته ای که از 24 آوریل شروع می شود، ذخیره شیر خشک در بیش از 40 درصد از 11000 فروشگاه در ایالات متحده به صفر رسیده است. با این حال، در نیمه اول سال 2021، کمبود سهام تنها در 2 تا 8 درصد از فروشگاه ها رخ داد.

طبق وب سایت Datasembly، در شش ایالت – تگزاس، تنسی، داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی، آیووا و میسوری – بیش از نیمی از شیرخشک در هفته 24 آوریل در فروشگاه ها فروخته می شود.

یک قفسه تقریباً خالی برای شیر خشک نوزاد در فروشگاه Target در اورلاندو، فلوریدا دیده می شود.

در میان ترس از کمبود شیر خشک، چندین خرده فروش بزرگ، از جمله Walgreens و CVS، محدودیت هایی را برای تعداد والدینی که می توانند در یک زمان شیر خشک بخرند، تعیین کرده اند. برخی از داروخانه ها و سوپرمارکت ها در هر مراجعه فقط 3 شیر خشک به مشتریان خود ارائه می دهند.

کارشناسان می گویند که کمبود شیر خشک پس از تصمیم Abbott Nutrition افزایش یافته است. در ماه فوریه، این شرکت به طور داوطلبانه سه محصول خود را از فروشگاه ها پس از گزارش هایی مبنی بر بیماری در میان نوزادان، از جمله دو مورد مرگ، جمع آوری کرد.

  برای اولین بار نشست هم اندیشی مدیران و مدیران عامل تامین اجتماعی با موضوع بررسی سیاست های ابلاغی مدیریت برگزار شد.

فرمول 4 برند برای نوزادان سود را مقدم بر علم می کند: گزارش

در حال حاضر، والدینی که از تهیه یک منبع معمولی شیر خشک برای فرزندان خود ناامید هستند نیز در تهیه جعبه مشکل دارند.

بسیاری از والدین برای اطلاع از در دسترس بودن فروشگاه به گروه های رسانه های اجتماعی مراجعه می کنند. این گروه ها به ویژه برای والدینی که فرزندانشان به دلیل آلرژی یا سایر مشکلات پزشکی به انواع خاصی از شیرخشک نیاز دارند مفید است.

به خصوص در مناطقی که عرضه کم است، والدین مجبور می شوند برای اطلاع از وجود شیرخشک به ایالت های همسایه سفر کنند.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید