کنایه روزنامه اصلاح طلب به مهران مدیری + جزئیات

روزنامه آفتاب یزد خطاب به سلبریتی بی شرف و عوام فریب نوشت آرزو می کنم در برره بمانی!

به گزارش رجانیوز، روزنامه کیهان در ستون ویژه خبر خود نوشت: روزنامه آفتاب یزد در سرمقاله ای با همین عنوان و به قلم یک رفتارشناس خطاب به یک مدیر نوشت: رشد و پیشرفت در هر زمینه ای مستلزم وجود شرایط و امتیازات ویژه در آن حوزه است. . جوهره و محتوای اصلی لازم برای ورود به این موضوع; استعداد و توانایی ذاتی و اکتسابی یادگیری و تکمیل دانش قبلی و حرفه ای در زمینه و تمرین در زمینه های مرتبط است.

در حوزه هنری که موضوع اصلی مقاله است، علاوه بر داشتن توانایی های تخصصی و ویژگی های تخصصی و ویژگی های ظاهری و ظاهری، باید قدرت ایفای نقش های مختلف در ژانرهای طنز یا جدی را نیز داشته باشند. صدا و سیما یکی از درگاه های ورود به دنیای هنر و رشد و پیشرفت یا رکود است. وقتی سریال مرد هزار چهره را دیدیم، باید منتظر هزارمین چهره او بودیم که در واقع یک ژست انتقادی بود. قهرمان نذری به امامزاده ای که نفت ریخت و برنامه ای را که پولش از جیب مردم کاملا برداشته شد، توقیف کرد. اگر راست می گویید، برنامه را بازپرداخت کنید و سپس دستور توقف صادر کنید! اگر کس دیگری در زمان سفر با این اسکورت چشمگیر دوچرخه سواران و محافظان به جای او بود. او خیابان های کثیف بار را فراموش کرد.

این ایستگاه رادیویی است که افراد هنرمند را با بودجه های کلان خلق و پرورش می دهد. این افراد سپس با رانت های هنری باندهای خود را بزرگ می کنند و از جابجایی سایر جوانان مستعد و توانا جلوگیری می کنند. مشخص نیست که صداوسیما چه زمانی این قرارداد درخواست سنوات را فسخ خواهد کرد. کاش می شدی مثل شیرفرهاد صادق برره و مرد هزار چهره نمی شدی. امروز شما هزار و یک چهره دارید که آخرین آن یک ژست فکری و سیاسی بود.

  برف و کولاک 100 راه روستایی کشور را مسدود کرد

کسانی که به برکت پول مردم و میدان سیما صاحب ویلاها و زندگی مجلل شدند و در روزهای سخت ماهیت خود را نشان دادند. مردمی که حرف و شعار رادیو و تلویزیون های دشمن را از دهانشان می شنوند و با پولی که به دست آورده اند پاسپورت و اقامتگاه اروپا و آمریکا و کانادا را به جیب زده اند. باید بدانند که مردم آنها را جدا از خود می دانند و با همان معیار و معیار منافق و فرصت طلب قضاوت می کنند. از آنجایی که سواد و ذکاوت سیاسی بسیاری از این افراد در سطح پایینی قرار دارد، بسیار عجولانه و به دور از عقل و منطق، نظام اسلامی را که با خون هزاران جوان رعنا و فرزندان پاک این دیار آغشته و رشد کرده است، تصور کردند. با حرکت چند. ریشه کن خواهد شد. به همین دلیل وحشت کردند و شروع به اتخاذ مواضع غیر منطقی کردند.

اما بهای ساده اندیشی آنها توسط مردم طرد و نادیده گرفته می شود. در عین حال، مدیران رسانه ملی باید سلبریتی هایی را که استانداردهای ملی را شکست می دهند، از خلاقانی که دارای بینش و درک منطقی هستند جدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید