کهکشان خواندن “شما کهکشان نیستید” گسترش یافته است

بر اساس گزارش ها رجانیوز مسابقه ویژه کتابخوانی ماه مبارک رمضان با محوریت کتاب کهکشان تو نیستی با همکاری مرکز رسانه شیرازه و انتشارات فیض فرزان که از 15 فروردین ماه آغاز شده بود تا 31 خرداد 1401 تمدید شد. 1401.

«کهکشان نیست» نام اثری است که بر اساس زندگی ۸۱ ساله آیت الله سیدعلی قاضی طباطبای محمدهادی اصفهانی در نجف اشرف ساخته شده است. نویسنده در این کتاب کوشیده است زندگی آیت الله سیدعلی قاضی از بدو ورود به نجف و آشنایی با اساتیدشان، نحوه تربیت و رفتار و نحوه تعلیم شاگردان را به تصویر بکشد.

کهکشان نیستی 75 سوره دارد که هر سوره با آیه ای از قرآن آغاز می شود. اگرچه داستان ابداع ذهن نویسنده است، اما سعی شده است این اسناد و وقایع واقعی از زندگی آیت‌الله قاضی طباطبایی حفظ شود و تصویری واقعی از زندگی، دستاوردها و ارزش‌های بزرگ و مهم خلق‌شده توسط ایشان به مردم نشان داده شود. . در پایان کتاب بخشهایی با عنوان دستورات، دستورات و منابع و اسناد آمده است. این بخش ها به خواننده کمک می کند تا آنها را بهتر بشناسد.

این پویش از 15 فروردین 1401 کار خود را آغاز کرد و تا 21 خرداد 1401 تمدید شد و جوایز آن 100 میلیون ریال نقدی خواهد بود که به قید قرعه بین برندگان توزیع می شود.

علاقه مندان برای تهیه کتاب و سوالات مسابقه می توانند شماره 6 را به شماره 50005460 ارسال و یا با کتابفروشی های سراسر کشور تماس حاصل نمایند.

  آیا پیک ششم طرح ترافیک را تغییر می دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید