کی روش: نمی توانید تصور کنید این جوانان در چند روز گذشته چه گذرانی کردند/ ساوتگیت: دریافت دو گل قابل قبول نبود.

گروه ورزشی رجانیوز: پس از شکست 6 بر 2 تیم ملی ایران مقابل انگلیس، نشست خبری پس از بازی با حضور خبرنگاران و سرمربیان دو تیم برگزار شد.

من گزارش میدم رجانیوز; کارلوس کی روش در نشست خبری پس از بازی مقابل انگلیس گفت: این دیدار برای ما یک شکست نبود. اتفاقاً برای ما تمرین خوبی بود. یاد گرفتیم که باید برای بازی بعدی به خوبی آماده شویم. این بازی بازی ای نبود که نتیجه آن برای ما مهم باشد.

وی افزود: بازیکنان من در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند اما انگلیسی ها هر هفته بازیکنانی را بازی می کنند که ما چنین تجربه ای از آنها نداریم.در این بازی چیزهای زیادی یاد گرفتیم. از ابتدا روی بازی مقابل ولز و آمریکا حساب می کردیم.

سرمربی تیم ملی گفت: اکنون بازیکنانم آمادگی بسیار بیشتری برای بازی مقابل آمریکا دارند. سطح رقابت بسیار بالاست، اما همه چیز برای انجام وظیفه ما آماده است. ما همیشه سعی می کنیم بازی بعدی را ببریم. باید تمرکز کنیم و مشکلات را بپذیریم. ما باید تمام تلاش خود را برای غلبه بر این مشکلات انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: در مورد بیرانوند باید بگویم که فردا بعد از معاینات پزشکی می توان بیشتر درباره آمادگی او صحبت کرد. هنوز خبری از شرایط بیرانوند برای دیدار مقابل ولز نیست.

سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: باید پیشرفت کنیم و برای بازی بعدی آمادگی بیشتری داشته باشیم. با همه مشکلاتی که داریم و با وجود اینکه بازیکنان ما بسیار با تجربه هستند، تمرکز روی کارمان واقعا سخت است.

وی ادامه داد: مطمئنم بعد از این بازی قوی تر برمی گردیم و فوتبال را برای لذت بردن همه فراهم می کنیم. این همان فوتبالی است که ما انتظارش را داریم و می خواهیم ارائه کنیم. ما اینجا هستیم تا بازی کنیم و نمایش خوبی ارائه دهیم. امشب اون چیزی که ما دنبالش بودیم نبود. بگذارید صریح بگویم، ما در اینجا هوادارانی را نمی خواهیم که فقط زمانی که تیم می برد حمایت کنند. ما هوادارانی می خواهیم که همیشه از ما حمایت کنند. اگر آنها می خواهند از ما حمایت کنند وقتی پیروز شدیم، پس در خانه بمانید و اینجا نیایید.

  ادعای همتی درباره پایه پولی به دلیل بی سوادی است/ تسویه حقوق بانک مرکزی در دولت قبل به صورت رسمی بود.

کی روش گفت: من سوال شما را درک می کنم، اما اگر به من بود، اجازه نمی دادیم مشکلات زیادی پیش بیاید، من کسی نبودم که می توانستم بیشتر نظر بدهم. همه می دانند که بازیکنان من در محیطی هستند که بهترین نیست. اما این مسائل زیست محیطی و حاشیه ای آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. من آنها را میشناسم. آنها می خواستند چهره های افسانه ای برای کشورشان باشند و من افتخار می کنم که با آنها کار می کنم. من از آنها قدردانی می کنم.

وی درباره اینکه آیا امروز در ترکیب اصلی مقابل ولز بازی می کند یا خیر، گفت: نمی توانم قبل از بازی ولز پاسخ روشنی به آن بدهم. جدا از نتیجه باید آنالیز کنیم و بازی را جشن بگیریم. از نظر فکری، ممکن است نیاز به تقویت داشته باشند. بعد از تحلیل کامل میتونم جواب بدم

کارلوس کی روش در پاسخ به انتقادها از ترکیب اصلی تیم ملی ایران تاکید کرد: آنچه در این بازی اشتباه بود کیفیت، سرعت و رقابت بازیکنان انگلیسی برخلاف ما بود. سرعتی که آنها مقابل ما بازی کردند و تیم ما نتوانست خود را با آن وفق دهد. گل اول و دوم زمانی اتفاق افتاد که نباید می‌شد.

وی یادآور شد: باید این دیدار را برای شکل و ترکیب بازی بعدی آنالیز کنیم. ما باید بدانیم که چگونه در این مسابقه مربیگری کنیم. این طرف دیگر ماجراست. اگر می خواهید به برزیل، انگلیس و آرژانتین نزدیک شوید، باید تلاش کنید و همه چیز را بسنجید تا به آنها نزدیک شوید.

سرمربی تیم ملی ایران در مورد صحبت هایش در مورد اطرافیان و برخی از هواداران که اگر برای حمایت نیایند باید در خانه بنشینند، گفت اما با وجود عده معدودی که این را نمی خواهند، من او واقعاً می‌خواهد تیم ملی به جلو برود، گفت: در سال 2011 با تیم ملی در ایران کار کردیم. وقتی در سال 2014 مسابقه دادیم، کاملا آماده بودیم. آن زمان فقط هواداران تیم آنجا بودند. سپس در سال 2018 اتفاقاتی افتاد که ما خوب بودیم، اما بعد از 2019 من اینطور نبودم. فقط می توانم بگویم بازیکنانم باید بدانند که بهترین هستند. اگر در مورد ایرانی ها نظر بدهم به آنها احترام می گذارم و می توانند هر چه می خواهند بگویند، اما کسانی که از غیر فوتبالی صحبت می کنند ما در این مسابقات از آنها استقبال نمی کنیم.

  ملکه روباه قدیمی مرده است/ پیاده روی خزنده لیز تراس

من با انگلیسی ها کار کرده ام و می دانم که چقدر قوی هستند. هواداران ایرانی هم فوتبال را دوست دارند، همانطور که یکی از خوانندگان گفت، اجازه دهید بازیکنان تیم ملی ایران بازی های خود را انجام دهند. آنها فقط می خواهند بازی کنند. همه تیم های دیگر مشکل دارند اما همچنان می خواهند بازی کنند. آنها قدردان شجاعت بازیکنان ما هستند. این درست نیست که از بازیکنان بخواهیم کاری انجام دهند که مسئولیت آنها نیست. آنها برای تفریح ​​و ایجاد شادی به بازی می آیند.

کی روش درباره کسب بدترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی گفت: بگذارید فوتبال من را قضاوت کند. بعد از تمام لحظاتی که پشت سر گذاشتیم، واقعاً مناسب نیست که بگوییم نتیجه چه خواهد بود. فکر می کنم با دانش و اعتبار کمی که دارم فکر کردن به آن سخت است. درک می کنم که این نتیجه روی تصویر من تأثیر می گذارد و می توان گفت که من با تیم مشکل دارم. من می خواهم عواقب این شکست تنها با من باشد. تجربه چهل ساله ام می گوید که می توانم در آن چهار روز به خوبی تیم ملی را برای ولز آماده کنم.

وی خاطرنشان کرد: نمی توانید تصور کنید و بدانید که این جوانان در روزهای گذشته چه زندگی داشتند. آنها فقط می خواهند فوتبال بازی کنند، اما آنچه را که می خواهند می گویند. می خواهند آنها را بکشند. می توانید تصور کنید که در آن موقعیت، هر چه بگویید، می خواهند شما را بکشند. تنها چیزی که از شما می خواهم این است که اجازه دهید این تیم بازی کند. من نمی گویم احساس یا نظری ندارم. فقط می خواهم بگویم این دیدگاه درست نیست، ما احساس نداریم، اما الان وقتش نیست. بیایید از این دوره لذت ببریم. بیایید از این بازی که وسیله ای برای سرگرمی است لذت ببریم.

  علامت جدید آمیکرون که در شب ظاهر می شود

%DA%A9%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D9%88%20%D8%B7%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C خبر اولیه

گرت ساوتگیت پس از پیروزی 6 بر 2 انگلیس مقابل ایران در نشست خبری گفت: در پایان بازی کمی خسته کننده و کسل کننده بود، اما شما با آن تفاضل گل پیروز می شوید و در لحظات آخر چنین سبک (هجومی) را نشان می دهید. شما خوشحال و راضی هستید.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ملی انگلیس بسیار آماده به نظر می رسند، می خواستیم همین سبک را در زمین به کار ببریم. بازیکنان من خیلی خوب با شرایط و اتفاقات بازی کنار آمدند و با آنها سازگار شدند.

سرمربی تیم ملی انگلیس اضافه کرد: در نیمه اول شرایط سخت بود اما در طول بازی حریف خطرناکی بودیم و ایران را به دردسر انداختیم. پرس بالایی داشتیم و حرکت بازیکنانم خوب بود.

ساوتگیت ادامه داد: باید از این نتیجه راضی و خوشحال باشیم، اما ناراحتیم که دو بار دروازه را باز کردیم و باید پیشرفت کنیم. امیدوارم مقابل آمریکا نمایش بهتری داشته باشیم. امروز عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما باید بهتر کار کنیم.

%D8%B3%D8%A7%D9%88%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%AA خبر اولیه

وی یادآور شد: بازی در مجموع 24 دقیقه وقت اضافه داشت و اشتباهاتی که در پایان بازی مرتکب شدیم ناشی از تفاضل گل بود که حساب شد. بازی بسیار طولانی بود و سخت است که در چنین شرایطی تمرکز کنید و آرامش خود را از دست ندهید. وقتی سرعت ما کم شد و انرژی بازیکنان در زمین کم شد، نتوانستیم مثل قبل موثر باشیم.

سرمربی تیم ملی انگلیس افزود: چند بازیکن انگلیسی خیلی خوب بازی کردند و قول دادند و نشان دادند که می توانند در آینده به ما کمک کنند.

ساوتگیت گل ششم به ایران را شهودی ترین گل دانست و گفت: گل آخر ما به ایران برایم جالب بود چون کالون ویلسون فداکاری زیادی کرد، او در خدمت تیم بود و به فکر تیم بود تا جک گریلیش گلزنی کند. به طوری که این هدف برای من مهم ترین است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید