کی کارلوس برمی گردد تا دوباره ما را نابود کند؟

هیئت فدراسیون فوتبال اعلام کرده که تغییر سرمربی وجود ندارد، پس چه کسی در جریان است؟

به گزارش رجانیوز به نقل از میزان، هداد عزیزی در خصوص شایعه بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی اظهاراتی را بیان کرده است که بخشی از آن را در ادامه می خوانید.

*اگر بخواهیم به مردی که در مرحله مقدماتی جام جهانی بهترین نتایج را با تیم ملی کسب کرد، فرصت ندهیم، این اوج نادانی و نامردی است. ما فوتبال خیلی عجیبی داریم، چند سالی است که دلال ها در فوتبال ما به شدت چمباتمه زده اند و در سطح باشگاهی خود را به این فوتبال انداخته اند. متأسفانه دلالان از نظر ملی پوشان سایه خود را در فوتبال ما انداختند، هر کاری می خواهند انجام می دهند، قیمت بازیکنان را به 15 میلیارد و آرام آرام به 20 میلیارد رساندند. آیا بازیکنی در لیگ برتر ما به این مبلغ وجود دارد؟ وقتی باید 20 میلیارد به فوتبالیستی بدهیم که 15 بازی برای ما انجام می دهد و با آن بازیکن قهرمان جام باشگاه های آسیا می شود. همه این هزینه ها زیر نظر دلالان و مدیران باشگاه های دولتی است.

*دوست داریم کسی به ما تحمیل کند، اگر کسی از حق و حقوق حرفی نزند آن را از او می گیریم و هر روز گزینه ای را برایش انتخاب می کنیم. یکی مثل کیروش که اومده نمی دونم برای قراردادش بگم ترکمنچای یا گلستان. ترکمنچای با ما قرارداد بست، شاید اهالی فوتبال، فدراسیون و وزارت ورزش فراموش کرده اند که جامعه فوتبال، فدراسیون، وزارت ورزش و جوانان و… ما را مردم نمی دانند. چگونه دوباره در مورد او صحبت کنیم آیا می خواهیم فردی که مدام ما را خراب می کند به تیم ملی برود؟ میرشاد مجدی و دوستان حاضر در فدراسیون و هیات مدیره می دانند در دوران سرمربیگری کی روش در تیم ملی چه اتفاقی افتاده است.

  مراجع نظارتی وارد پرونده مجوز خودروسازی زیرماکارون می شوند/می خواهند به زرماکرون شرایط ویژه بدهند.

*زمانی که کی روش قبل از جام جهانی 2018 سرمربی تیم ملی بود، تیم ملی کشورمان را برای اردو به روسیه برد.افرادی از فدراسیون فوتبال می دانند که هزینه این اردوی 10 روزه 3 میلیون دلار بوده است. با همه غنایم فدراسیون ملی فوتبال و دارایی که راه دیگری را انتخاب کنیم؟ آنها در این اردو که 3 میلیون دلار هزینه داشت چه کردند؟ اگر بازیکنان و کادر فنی ما در این اردو یک صبحانه و ناهار 100 دلاری می خوردند، اگر هر نفر روزی 3000 دلار 100 دلاری می خورد و 100 دلار روی نان، پنیر و گوجه صبحانه خود می گذاشت و در ناهار 100 دلار روی چلوکباب خود می گذاشت، یک روز 3 هزار دلار و 10 روز 30 هزار دلار خواهد بود. در مجموع هزینه ما در این کمپ یک میلیون دلار بود. اگر به روسیه 500 هزار دلار برای بازی بدهیم، این مبلغ به 1 میلیون و 500 هزار دلار می رسد. 500000 دلار خرج هزینه های دیگر کنیم آقایان یک میلیون دلار باقی مانده چطور؟

* فدراسیون ما الان 100 هزار دلار مانده است، من هیچ وقت از مشکلات فنی کی روش صحبت نمی کنم، اما از رفتار او صحبت می کنم. من می گویم زمانی که او سرمربی تیم ملی بود، ما مستعمره کی روش بودیم. آیا می خواهیم دوباره مستعمره این مرد شویم؟ آیا می خواهیم او دوباره به ما بگوید که چه می خواهد؟ اگه خواستی دوباره کیروش رو بیار.

* با کی روش در جام جهانی، مقابل انگلیس و ولز چه اتفاقی برای ما می افتد و چه تضمینی برای ما وجود دارد؟ حشمت مهاجرانی در جام جهانی 1978 و جلال طالبی در جام جهانی 1998 نیز نتایجی به دست آوردند که تیم ملی کشورمان همیشه سقوط می کرد.

  شناسایی 3514 بیمار جدید در تاج / 79 نفر دیگر فوت کردند

* این وسط یک بازی موش و گربه است. قدرتمندترین تیم های دنیا با ما بازی نمی کنند و اگر هم بازی کنند پول کلانی می خواهند که ما نداریم. آیا در دوره قبل یعنی برای جام جهانی 2014 و 2018 بازی های خیلی بدی انجام ندادیم؟ یادت رفته ما با سیرالئون بازی کردیم که پاهای بازیکنانش دمپایی داشت.

*چطور ممکن است اسکوچیچ بنده خدا که در هر شرایطی فوتبال ما را ساخت و تیم ما را به جام جهانی رساند و بهترین نتایج را کسب کرد، اما ما در زمان کی روش چه تیم هایی بازی کرده ایم؟ غیر از آفریقای جنوبی و سیرالئون و … چه تیمی بازی کردیم

*تعداد بازی ها بیشتر بود چون کیروش هر چقدر می خواست فحش می داد اما اسکوچیچ با وزارت ورزش چنین کارهایی نمی کند. آقای حمید سجادی که ورزشکار است می داند، دلال ها دنبال کیروش هستند و اگر می خواهید او را برگردانید باید تا کمر خم شوید، اگر آمادگی دارید و کمرتان آسیبی ندیده انتخاب کنید. دوباره روش

*اتفاقی ممکن است برای ما بیفتد اما با شرایط فعلی در جام جهانی 2022 هیچ اتفاقی برای ما نمی افتد، در جام جهانی 2014 با آرژانتین و در سال 2018 با پرتغال و اسپانیا همگروه بودیم. ما هنوز شانس کمی برای صعود داریم اما ربطی به جذب کسی ندارد زیرا هیچ تیمی با ما بازی دوستانه انجام نمی دهد و فیفا را برنامه ریزی نکرده ایم بنابراین از وزیر ورزش می خواهم گول دلالان را نخورد. چون تیم ملی با اسکوچیچ بهترین نتایج را کسب کرد.

  تقلب به نام ثبت سهام

* فرقی نمی کند رختکن در یک راستا باشد یا نه. من کاری به بازیکنان ندارم، اما اینکه می گویند رختکن با مربی هماهنگ نیست، خیلی خنده دار است. اسکوچیچ اولین فرد فنی ماست و هرکس با او هماهنگ نباشد به خانه می رود. اگر بخواهیم جام جهانی را ببریم در حالی که الان نگران همدیگر هستیم از چه چیزی می ترسیم.

*این تیم ملی اسمش جمهوری اسلامی ایران است و متعلق به همه است، فرقی نمی کند کی باشند یا نباشند.

*متاسفانه هیئت مدیره ای داریم که در بحبوحه جنگ است و هیچ دوستی ندیده است اما همه شمشیرها بسته است.

*هیات فدراسیون فوتبال اعلام کرده که تغییر سرمربی وجود ندارد، پس چه کسانی در جریان هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید