گامی مهم در روابط اقتصادی ایران و روسیه

15786 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، نشست کارگروه‌های نفت و گاز، بانک و دارایی، حمل‌ونقل، فناوری اطلاعات، تجارت و سرمایه‌گذاری، گروه‌های تجاری، علم و آموزش، انرژی، استاندارد، ورزش، گمرک، کشاورزی و صنعت صبح امروز برگزار شد. یکشنبه 8 آبان ماه) همکاری با حضور کارشناسان و نمایندگان وزارتخانه ها و سازمان های ایران و روسیه برای بررسی ظرفیت توسعه روابط و تهیه اسناد نهایی آغاز شد.

نشست کارگروه های مختلف صبح و بعدازظهر امروز در دو جلسه برای توافق بر سر متن پروتکل نهایی کمیسیون مشترک شرکای اقتصادی ایران و روسیه ادامه خواهد داشت.

نشست معاونان کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و روسیه آخرین برنامه های امروز دیدارهای دو کشور خواهد بود.

جمع بندی نهایی از تهیه اسناد همکاری دوجانبه و نگارش متن نهایی پروتکل کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی فردا (دوشنبه 18 آبان) با حضور کارشناسان و معاونان وزارتخانه های ایران و روسیه انجام می شود. سازمان های.

جواد اوجی وزیر نفت به عنوان رئیس کمیسیون دائمی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه فردا (دوشنبه 18 آبان) به همراه هیاتی برای شرکت در شانزدهمین نشست کمیسیون مشترک و امضای پروتکل نهایی عازم روسیه می شود. کمیسیون

بر اساس توافقات دو طرف، در جریان برگزاری شانزدهمین کمیسیون همکاری های اقتصادی تهران- مسکو در روسیه، مذاکرات بر سر نقشه راه همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه و امضای سند مذکور باید انجام شود. برگزار شود.

بیش از 50 کارشناس و معاون وزارتخانه ها و سازمان های ایرانی در قالب هیاتی از جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در جلسه کمیسیون اقتصادی ایران به ریاست جواد اوجی وزیر نفت به روسیه سفر کردند. در این نشست که به ریاست الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه برگزار شد، بیش از 150 نفر از بخش های دولتی و خصوصی در قالب کارگروه های مختلف شرکت کردند.

  هوای تهران برای همه اقشار جامعه قابل قبول است

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید