گروه صنعتی ایران خودرو خدمات ویژه نیروهای مسلح

12349 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، مدیرعامل امدادخودرو ایران از فصل جدید همکاری مشترک سازمان پشتیبانی نیروهای مسلح و امدادخودرو ایران برای دریافت خدمات اعتباری کارکنان هر دو سازمان از طریق «کارت حکمت» خبر داد.

به گزارش ارتباطات امداد خودرو ایران، سید عباس میرحسینی از این همکاری مشترک خبر داد و افزود: هدف شرکت امداد خودرو ایران ارائه خدمات خودرو در سراسر کشور است و دارندگان کارت حکمت می توانند از خدمات استاندارد خودرویی شرکت امداد خودرو ایران در تاریخ استفاده کنند. در هر ساعت از شبانه روز بدون نگرانی از نقص فنی و توقف خودرو

وی با اشاره به ظرفیت هر دو سازمان برای ارائه خدمات بازپرداخت به مشتریان و امکان خرید اعتباری خدمات و قطعات اصلی خودرو با تخفیف و تسهیلات ویژه، گفت: با تفاهم صورت گرفته امیدواریم با هم افزایی دو گروه ما قادر خواهیم بود هم ارزش خدمات ارائه شده و هم هزینه پرداختی را بپردازیم که در طی این هزینه ها شرایط ویژه ای را برای دارندگان کارت حکمت بررسی کنیم که باعث رضایت بیشتر این عزیزان از خدمات دریافتی شود.

دارندگان کارت حکمت می توانند محصولات مورد نیاز خود را با پرداخت وجه از تمامی فروشگاه های طرف قرارداد از جمله فروشگاه اتکا خریداری کنند.

این کارت ویژه کارکنان و مستمری بگیران ارتش، نیروی انتظامی و نیروهای مسلح است و اخیراً در اختیار کارکنان فوریت های پزشکی ایران قرار گرفته است که به راحتی می توانند از امکانات فوریت های پزشکی، مغازه ها و سایر موارد اجتماعی استفاده کنند. خدمات وزیری و گردشگری در این طرح ارائه می شود.

  کارگردان شهربابکی برنده تندیس بهترین فیلم و دیپلم افتخار شد

دارندگان کارت هایکمت می توانند با شماره تلفن 096440، وب سایت www.096440.com و همچنین اپلیکیشن های ایساکو و بسپر برای دریافت خدمات خودروی خود در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید