گزارش اجرای دستگاه های مختلف در خصوص صدور پروانه کسب به مردم ارائه می شود/ شهرداری تهران هنوز به سامانه صدور مجوز نپیوسته است.

8775 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، سید شمس الدین حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه کمیسیون ذیربط این مجلس با دستگاه های اجرایی برای بررسی قانون اصلاح مواد (1) و (7) سیاست های مشترک اجرائی توضیحاتی ارائه کرد. قانون.) گفت: اجرای این قانون بررسی شد و نماینده وزارت اقتصاد و دارایی نیز گزارشی در این زمینه ارائه کرد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از دستگاه ها مانند وزارت نیرو و سازمان استاندارد برای اجرای این قانون اقدامات مناسبی انجام داده اند اما بر خلاف سایر دستگاه ها مانند وزارت جهاد کشاورزی. جهاد هنگام اتصال به یک پورتال واحد برای صدور مجوز.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد وزارت اقتصاد و دارایی تا روز چهارشنبه آخرین وضعیت جواز کسب را در قالب گزارشی به کمیسیون ارائه کند. همچنین مقرر شد مرکز پژوهش ها، معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی و دیوان محاسبات گزارش های لازم را در این زمینه تهیه و ارائه کنند.

شهرداری ها باید هر چه سریعتر به سیستم منحصربفرد بپیوندند

حسینی در ادامه با بیان اینکه شهرداری ها نیز باید هر چه سریعتر به سامانه یکتا بپیوندند، ادامه داد: از آنجایی که اکثر پروانه های کسب و کار از جمله مجوز، استعلام و … به شهرداری ها مرتبط است، این سازمان باید اقدامات لازم را انجام دهد و برای تحقق این امر اقدامات لازم را انجام دهد. مهم است؛ شهرداری تهران هنوز به سیستم صدور مجوز نپیوسته است.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به حضور قائم مقام وزیر ساخت و ساز در جلسه کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید، گفت: در مجلس شورای اسلامی با حضور معاون عمرانی وزیر در جلسه کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید گفت: در حال حاضر در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

  آتش سوزی در شهر صنعتی مامونیه

رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس افزود: ظرف یک هفته آینده گزارش نظارتی کمیسیون بر عملکرد دستگاه ها و نهادهای مختلف صدور پروانه کسب در مجلس ارائه می شود.

منبع: خانه ملت

/بان /

دیدگاهتان را بنویسید