گزارش وزیر اطلاعات به KNSB در مورد آخرین رویدادهای کشور

گروه سیاسی-رجان نیوز: ابوالفضل عمویی در تشریح جلسه عصر امروز با حضور وزیر اطلاعات در گفت وگویی اظهار داشت: در جلسه امروز حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب به همراه معاونین خود گزارش مبسوطی از آخرین تحولات و رویدادهای کشور و اطلاعات دقیق ارائه کردند. به استماع و نظر اعضاي كميسيون رسيد كه بر اساس ابعاد مختلف حوادث اخير كشور بود. این اطلاعات بر اساس جنگ دانشی که دشمنان جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته اند به دست آمده و مورد تحقیق قرار گرفته است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گزارشی از دستگیرشدگان حوادث و اغتشاشات اخیر نیز ارائه شد که وزیر گفت: برخی از دستگیرشدگان در اغتشاشات نقش رهبری داشتند و علاوه بر آن افراد، تعدادی از این افراد در هفته های اخیر دستگیر شدند و سپس به دلیل اینکه نقش مؤثری در اغتشاشات نداشتند آزاد شدند، اما رهبران اغتشاشات تا زمان بسته شدن پرونده و ارائه به مراجع قضایی در بازداشت بمانند.

آمویی تصریح کرد: بر اساس گزارش وزیر اطلاعات در دستگیری های اخیر شاهد حضور عوامل مرتبط با گروه های مختلف تروریستی از جمله گروهک های تجزیه طلب، بهائیت و منافقین و بیانیه توضیحی این سازمان بوده ایم. وزارت اطلاعات نیز در این خصوص منتشر شده است که به وضوح حضور و نقش این افراد در ناآرامی ارائه شده است.

وی با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی پیش از این از مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی برای بررسی موضوع دعوت کرده است، گفت: جلسات کمیسیون در این زمینه ادامه خواهد داشت و بی شک امنیت مردم و ثبات کشور تامین می شود. الزامات اصلی نمایندگان از مقامات. ایشان صالح و مدافع امنیت هستند و البته موضوع فوت خانم امینی موضوعی است که در شوراها و کمیسیون داخلی مجلس به دقت در حال بررسی است.

  از کجا می توانم محصولات ستاره شمالی را بخرم؟

دیدگاهتان را بنویسید