گل سرسبد پتروشیمی جم در مسئولیت اجتماعی

شرکت پتروشیمی جم به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و فعال در صنعت پتروشیمی با تولید محصولات پلیمری و شیمیایی گامی دیگر در جهت اقدام مسئولانه نسبت به جامعه و محیط زیست پیرامون این صنعت برداشته است.

این شرکت بر اساس قوانین و مقررات توجه متوازن به حقوق و انتظارات ذینفعان داشته است و برای تحقق این امر از ابتدای سال 1377 فعالیت خود و شرکت های تابعه خود را با محوریت “مشارکت در توسعه منطقه عملیاتی و سایر «نقاط اطراف» را آغاز کرد. لذا با توجه به اهداف و سیاست های کلان جمهوری اسلامی، منویات رهبر معظم انقلاب و همچنین برنامه های پیشنهادی دولت و تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اجرای طرح های اجتماعی مسئولیت ضروری تلقی می شود. بر این اساس، پروژه ای با عنوان طرح گزارش مسئولیت اجتماعی بر اساس مدل GRI 2018 و تدوین سند راهبردی مسئولیت اجتماعی پتروشیمی جم بر اساس ISO 26000 با همکاری موسسه عالی تحقیقات تامین اجتماعی تکمیل شد.

در این گزارش سند مسئولیت اجتماعی مبتنی بر استاندارد ISO 26000 است که به عبارتی مسئولیت اجتماعی را از تئوری تا عمل به تصویر می کشد. این سند حسابرسی حاوی مسئولیت اجتماعی، چشم انداز و مدل مفهومی، نقشه فرآیند، نقشه راهبردی، شاخص های اثربخشی فرآیندهای مسئولیت اجتماعی و … است و باید گفت که به منظور انتقال دانش و مدون کردن فرآیندهای مسئولیت اجتماعی برای فرآیندهای مهم. ، روش اجرایی تهیه شده است.

  رئیسی: راهیان نور یکی از مصادیق بارز «جهاد تبیینی» است.

دیدگاهتان را بنویسید